Na Wspólnej, odc. 3243: Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jarek  (Wojciech Rotowski), Mączyk (Anna Kędziora)

i

Autor: x-news

Na Wspólnej odc. 3243 - opis, streszczenie: Odbywa się rozprawa, na której Eliza i Jarek mogą dostać status rodziny zastępczej

2021-06-23 17:57

"Na Wspólnej" odcinek 3243 we wtorek 22.06.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3243 - opis, streszczenie: Holczyk publikuje w internecie zdjęcia Bromskiego zrobione w gejowskim klubie. Prokurator jest wściekły. Postępowanie dziennikarza wyprowadza z równowagi także Elę. Podczas spotkania policzkuje mężczyznę. Po południu Sławek mówi Igorowi, że urzędnik miał poważny wypadek samochodowy. Tymczasem Marcinkowa zastaje w domu uzbrojonego napastnika. Przerażona martwi się o Julkę.

Dziś odbywa się rozprawa, podczas której Elizie i Jarkowi może zostać przyznany status rodziny zastępczej. Wszystko przebiega po ich myśli do czasu, aż sąd oznajmia, że zaopiekują się wyłącznie Hanusią. Jak się bowiem okazuje, ojciec Juniora chce odzyskać syna i złożył już stosowane pismo.

Niezadowolona Lena oskarża Ostrowskiego o napuszczenie na nią Adamskiego. Lekarz nie daje się spławić. Sam Tomasz szuka pomocy u jednego z pacjentów - coacha miłości. Uzbrojony w nową wiedzę zaskakuje swoją wybrankę czułymi słówkami, a także grą ciała.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze