Na Wspólnej, odcinek 3241: Ksiądz Olek wypędzi Anastazję ze swojego łóżka na plebanii! Nakryje ich proboszcz? - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3241: Ksiądz Olek wypędzi Anastazję ze swojego łóżka na plebanii! Nakryje ich proboszcz? - ZWIASTUN

Na Wspólnej odc. 3241 - opis, streszczenie: Anastazja budzi się ze strasznym kacem w łóżku księdza

2021-06-17 16:56

"Na Wspólnej" odcinek 3241 w czwartek 17.06.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3241 - opis, streszczenie: Michał wyjeżdża do Gdańska, żeby sprawdzić, czy kobieta, przy której znaleziono paszport Kingi, to rzeczywiście ona. Ignaś okłamuje opiekunów, po czym rusza pociągiem za ojcem. Brzozowski rozpoczyna nerwowe poszukiwania syna. Wreszcie znajduje go przed szpitalem na Wybrzeżu. Obaj idą zidentyfikować pacjentkę.

Anastazja budzi się z okropnym kacem... w łóżku księdza. Pyta Olka, czy między nimi do czegoś doszło. Roztrzęsiony duchowny odpowiada, że nie da się połączyć ich światów. Po południu jednak razem z Trzcińską świętują urodziny Sebastiana.

Eliza i Jarek zamierzają uczestniczyć w kursie dla rodziców zastępczych. Pytają Kasię, czy może zająć się Juniorem oraz Hanusią. Siostra Berga chętnie podejmuje się zadania, zwłaszcza że w opiece nad dziećmi ma jej pomóc Darek.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze