Na Wspólnej odc. 3240. Beata (Katarzyna Ptasińska), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3240. Beata (Katarzyna Ptasińska), Anastazja (Karolina Bacia)

Na Wspólnej odc. 3240 - opis, streszczenie: Anastazja pije z powodu nieszczęśliwej miłości

2021-06-17 17:08

"Na Wspólnej" odcinek 3240 w środę 16.06.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3240 - opis, streszczenie: Księdza Olka dręczą wyrzuty sumienia. Oznajmia Anastazji, że muszą zakończyć ich intymną relację. Rozgoryczona Trzcińska zabiera Beatę do baru, by pod wpływem alkoholu wyznać jej prawdę - zakochała się w duchownym. Przyjaciółka nie może w to uwierzyć. Zmienia zdanie, kiedy w pubie zjawia się Olek, po czym wynosi pijaną ukochaną na rękach.

Robert tłumaczy Idze i Michałowi, dlaczego przerwał ślub. W Trójmieście znaleziono kobietę, która może być Kingą. Tadeusiak z Brzozowskim oglądają jej zdjęcie. Twarz jest jednak tak zabandażowana, że nie sposób powiedzieć, czy to rzeczywiście poszukiwana. Michał postanawia natychmiast jechać do Gdańska. Iga zaś ma dość walki z duchem.

Żaneta i Monika przepytują Damiana. Cieślik je uspokaja: Wojtka i Patrycję nic nie łączy. Po południu Szulcowa widzi coś, co temu przeczy. Zastaje swojego męża na placu manewrowym, z głową między kolanami kursantki.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze