Na Wspólnej odc. 3239. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa), Ignaś (Bartek Kaszuba)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3239. Michał (Robert Kudelski), Iga (Lidia Sadowa), Ignaś (Bartek Kaszuba)

Na Wspólnej odc. 3239 - opis, streszczenie: Nadchodzi dzień ślubu Igi i Michała

2021-06-17 17:03

"Na Wspólnej" odcinek 3239 we wtorek 15.06.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3239 - opis, streszczenie: Nadchodzi dzień ślubu Igi i Michała. Rano przychodzą rodzice Kingi, którzy w pewnym sensie akceptują nową wybrankę zięcia. Kiedy młoda para przybywa pod USC, odkrywa, że planowana kameralna impreza raczej nie dojdzie do skutku, czekają tam bowiem wszyscy mieszkańcy Wspólnej. Tuż przed złożeniem małżeńskiej przysięgi ceremonię przerywa Robert. Zdyszany, oznajmia Brzozowskiemu i Przybysz, że nie mogą się pobrać.

Księdzu Olkowi udaje się znaleźć Sebastiana. Przywozi go do Anastazji. Chłopak przeprasza za kradzież, a potem prosi o nocleg, ponieważ ojciec nadal jest w ciągu alkoholowym. Trzcińska pozwala mu zostać. Następnie idzie z duchownym na spacer, podczas którego Olek wyznaje, że gdy na nią patrzy, zaczyna wątpić w sens celibatu.

Wojtek wreszcie postanawia wyznać Żanecie prawdę o Patrycji. Szulcowa pyta ostro, czy wciąż ma kontakt z kursantką. Przestraszony mąż zaprzecza. Tymczasem na kolejnej lekcji podopieczna coraz bardziej z nim flirtuje.

Najnowsze