Na Wspólnej odc. 3234. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej odc. 3234. Ksiądz Olek (Jan Hussakowski), Anastazja (Karolina Bacia)

Na Wspólnej odc. 3234 - opis, streszczenie: Anastazja okradziona przez nieznajomego ulega wypadkowi

2021-06-08 18:29

"Na Wspólnej" odcinek 3234 w poniedziałek 7.06.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3234 - opis, streszczenie: Anastazja przekonuje się, że Sebastian, któremu pozwoliła u siebie nocować, zniknął i zabrał jej pieniądze. Zawiadamia księdza Olka, po czym wspólnie zaczynają szukać chłopaka. Dochodzi do wypadku. Duchowny bardzo czule opiekuje się Trzcińską. Ostatecznie pozwala mu ona na pocałunek.

Rodzice Kingi mówią Ignasiowi, że teraz będzie spędzał z tatą mniej czasu, całą uwagę Michała pochłoną bowiem nowa żona oraz ewentualne kolejne dziecko. Proponują, żeby wnuczek wprowadził się do nich. Kiedy Brzozowski dowiaduje się o wszystkim, wściekły od razu jedzie załatwić tę sprawę.

Igor obserwuje Sławka, który przesłuchuje podejrzanych o zabójstwo Maria. Wreszcie jeden z nich, Starzak, sąsiad zmarłego, przyznaje się do winy.

Tymczasem Ela i Holczyk podejrzewają, że to nienawidzący homoseksualistów prokurator Bromski kierował morderstwem. Dziennikarz ma dla Marcinkowej sensacyjne zdjęcia urzędnika. Potem próbuje ją pocałować.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany