Na Wspólnej odc. 3227. Basia (Grażyna Wolszczak)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3227. Basia (Grażyna Wolszczak)

Na Wspólnej odc. 3227 - opis, streszczenie: Basia poznaje prawdę o problemach Maksa

2021-05-25 16:59

"Na Wspólnej" odcinek 3227 we wtorek 25.05.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3227 - opis, streszczenie: Iza opowiada Basi o problemach Maksa, który dla własnego bezpieczeństwa musi pozostać poza granicami Polski. Niespodziewanie na te wieści bardzo emocjonalnie reaguje jego przyrodni brat, Kuba.

Smolna zdaje sobie sprawę, że najwyższy czas wyznać przyjaciółce prawdę o romansie z Wiktorem. Owocem zdrady jest właśnie młody Brzozowski. Wybucha awantura...

Dzień przed ślubem Beata ostro panikuje. Nikt nie potrafi jej uspokoić. Sytuacji nie poprawia fakt, że w sukni przyszłej panny młodej pękł szew. Na szczęście Emilowi udaje się załatwić krawcową. Wieczorem mężczyzna znowu wychodzi, nie mówiąc dokąd idzie. Zaraz po tym, jak opuszcza mieszkanie Ziębów, dzwoni jego matka, która ponoć nie żyje.

Sławek mówi Eli, że policja zamknęła śledztwo dotyczące Maria. Podejrzewa działania prokuratora Bromskiego. Tymczasem Holczyk odkrywa niepokojące fakty z życia mężczyzny - ma za sobą nacjonalistyczną przeszłość. Współpraca Eli i Maćka zacieśnia się, co bardzo nie podoba się Igorowi.

Najnowsze