Na Wspólnej odc. 3140. Jarek (Wojciech Rotowski), Eliza (Katarzyna Chorzępa)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3140. Jarek (Wojciech Rotowski), Eliza (Katarzyna Chorzępa)

Na Wspólnej odc. 3224 - opis, streszczenie: Bergowie muszą się tłumaczyć z zagubienia Hani

2021-05-19 23:06

"Na Wspólnej" odcinek 3224 w środę 19.05.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3224 - opis, streszczenie: Bergowie muszą się tłumaczyć z incydentu, do którego doszło podczas spaceru z Hanusią i jej bratem - zgubili dziewczynkę. Teraz małżonkowie robią wszystko, by poprawić swój wizerunek. Pracownica Centrum Pomocy Rodzinie zjawia się na występie Jarka dla dzieci w szpitalu, na jego zaproszenie. Niestety, ponownie dochodzi do wypadku. Tymczasem Cielecki spotyka się z biologicznym ojcem Juniora.

Śmierć Maria wstrząsnęła Igorem. Czuje się winny, ponieważ nie potraktował poważnie problemów kuzyna Eli. Ukochana zwraca uwagę Nowaka na to, że mężczyzna napisał list pożegnalny ręcznie, podczas gdy zazwyczaj używał komputera. Dla obojga sprawa jest podejrzana. Dziennikarz zna już prawdę: działacz LGBT został zamordowany.

Żaneta chce spędzić wspólny wieczór z mężem. Wojtek ma jednak inne plany. Załamana Szulcowa sądzi, że wszyscy zapomnieli o jej urodzinach. W dodatku musi jechać pomóc ukochanemu i Mirowi, którzy zakopali się w lesie. Na miejscu przeżywa szok.

Najnowsze