Na Wspólnej, odc. 3222: Igor (Jakub Wesołowski)

i

Autor: TVN

Na Wspólnej odc. 3222 - opis, streszczenie: Igor nie potrafi pogodzić się z Elą

2021-05-17 15:11

"Na Wspólnej" odcinek 3222 w poniedziałek 17.05.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3222 - opis, streszczenie: W redakcji gazety Smolnego zjawia się człowiek z zaskakującą wiadomością - widział Maksa w Hiszpanii. Brzozowski został tam ponoć obrabowany. Policjanci zakładają, że świadek mówi prawdę. Pytają Krenza, dlaczego kłamał, próbując wrobić Ilonę. Zamierzają przesłuchać również Zdybicką. Niestety, kobieta jest prawie nieprzytomna od leków.

Ela pozostaje obrażona na Igora. Pomaga Holczykowi podczas jego dziennikarskiego śledztwa. Udają parę i razem przeprowadzają wywiad z prokuratorem Bromskim. Ten otwarcie piętnuje środowisko LGBT. Teraz pozostaje tylko dowieść, że chce zniszczyć Maria. Tymczasem on znika, nie odbiera też telefonu.

Paweł podsłuchuje funkcjonariuszy, którzy przesłuchują Emila w szpitalu. Larson zarzeka się, że sam wbiegł pod koła samochodu, kiedy przed kimś uciekał. Wójcik naciska na prawnika i zdobywa więcej informacji. Mężczyzna poderwał partnerkę gangstera, a ten się mści. Prosi Pawła, by natychmiast zabrał go ze szpitala. W domu otwierają kopertę z wynikami badań DNA.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze