Na Wspólnej odc. 3186. Kasia (Julia Chatys)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3186. Kasia (Julia Chatys)

Na Wspólnej odc. 3217 - opis, streszczenie: Kasia denerwuje się brakiem kontaktu ze strony Darka

2021-05-10 16:42

"Na Wspólnej" odcinek 3217 w czwartek 6.05.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3217 - opis, streszczenie: Mikołaj znajduje się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Studentka, która oskarżyła Leśniewskiego o molestowanie, opisała go w internecie jako swojego oprawcę i zamieściła zdjęcia. W rezultacie mężczyzna zostaje zaatakowany na ulicy, a rektor uczelni postanawia zakończyć z nim współpracę.

Elżbiecie nie podoba się, że Igor zignorował jej kuzyna. Mario informuje o kolejnym nalocie na swoją fundację. Kobieta nawiązuje kontakt z Holczykiem, dziennikarzem, który zamiast Nowaka prowadzi śledztwo w tej sprawie. On przedstawia Eli nowe fakty na temat człowieka odpowiedzialnego za pobicie Maria. To homofob i rasista.

Kasia jest zdenerwowana brakiem kontaktu ze strony Darka, podczas gdy zbliża się termin rozprawy.

Jarek otrzymuje telefon od Juniora. Chłopak zabrał koledze telefon, ponieważ musiał porozmawiać z Bergami. W szkole wybucha awantura. Młodzi małżonkowie natychmiast tam jadą. Na miejscu spotykają się z tymczasową opiekunką osieroconego rodzeństwa. Rozmowa nie należy do przyjemnych.

Najnowsze