Na Wspólnej odc. 3217 - opis, streszczenie: Kasia denerwuje się brakiem kontaktu ze strony Darka

2021-05-10 16:42 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3186. Kasia (Julia Chatys)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3186. Kasia (Julia Chatys)

"Na Wspólnej" odcinek 3217 w czwartek 6.05.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3217 - opis, streszczenie: Mikołaj znajduje się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Studentka, która oskarżyła Leśniewskiego o molestowanie, opisała go w internecie jako swojego oprawcę i zamieściła zdjęcia. W rezultacie mężczyzna zostaje zaatakowany na ulicy, a rektor uczelni postanawia zakończyć z nim współpracę.

Elżbiecie nie podoba się, że Igor zignorował jej kuzyna. Mario informuje o kolejnym nalocie na swoją fundację. Kobieta nawiązuje kontakt z Holczykiem, dziennikarzem, który zamiast Nowaka prowadzi śledztwo w tej sprawie. On przedstawia Eli nowe fakty na temat człowieka odpowiedzialnego za pobicie Maria. To homofob i rasista.

Kasia jest zdenerwowana brakiem kontaktu ze strony Darka, podczas gdy zbliża się termin rozprawy.

Jarek otrzymuje telefon od Juniora. Chłopak zabrał koledze telefon, ponieważ musiał porozmawiać z Bergami. W szkole wybucha awantura. Młodzi małżonkowie natychmiast tam jadą. Na miejscu spotykają się z tymczasową opiekunką osieroconego rodzeństwa. Rozmowa nie należy do przyjemnych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze