Na Wspólnej, odcinek 3036: Marta (Joanna Jabłczyńska), kurator sądowy (Natalia Pucek)

i

Autor: X-news

Na Wspólnej odc. 3211 - opis, streszczenie: Marta staje przed zarządem telewizji i zostaje oczerniona

2021-04-28 20:43

"Na Wspólnej" odcinek 3211 we wtorek 27.04.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3211- opis, streszczenie: Marta otrzymuje wezwanie ze swojej byłej już pracy. Tam staje przed zarządem telewizji i zostaje oczerniona przez Mosia.

Mikołaj ma jeszcze większe kłopoty. Studentka, którą oskarżył o plagiat, zaczepia go przed uczelnią, po czym rozdziera na sobie koszulę, krzycząc, że doktor Leśniewski chce ja zgwałcić.

Weronika jest wdzięczna Robertowi za uratowanie życia jej i Antosi. Tadeusiak cieszy się, ale też wyraźnie gdzieś spieszy. Ukrywa przed Roztocką powód - tego dnia z jeziora ma bowiem zostać wydobyty samochód, w którym prawdopodobnie spoczywa ciało żony Henryka.

Ziębowie proponują Emilowi, żeby tymczasowo zamieszkał u nich. Beacie podoba się ten pomysł, tak samo jak Pawłowi. Wójcik zmienia jednak zdanie, gdy Larson zaczyna go namawiać na zrobienie testu DNA, by potwierdzić ich pokrewieństwo. W dodatku mężczyzna znika gdzieś wieczorem, a po powrocie mętnie się tłumaczy. Paweł znów martwi się, że brat zamierza zdobyć spadek po ojcu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze