Na Wspólnej odc. 3211 - opis, streszczenie: Marta staje przed zarządem telewizji i zostaje oczerniona

2021-04-28 20:43 opr. jkk
Na Wspólnej, odcinek 3036: Marta (Joanna Jabłczyńska), kurator sądowy (Natalia Pucek)
Autor: X-news

"Na Wspólnej" odcinek 3211 we wtorek 27.04.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3211- opis, streszczenie: Marta otrzymuje wezwanie ze swojej byłej już pracy. Tam staje przed zarządem telewizji i zostaje oczerniona przez Mosia.

Mikołaj ma jeszcze większe kłopoty. Studentka, którą oskarżył o plagiat, zaczepia go przed uczelnią, po czym rozdziera na sobie koszulę, krzycząc, że doktor Leśniewski chce ja zgwałcić.

Weronika jest wdzięczna Robertowi za uratowanie życia jej i Antosi. Tadeusiak cieszy się, ale też wyraźnie gdzieś spieszy. Ukrywa przed Roztocką powód - tego dnia z jeziora ma bowiem zostać wydobyty samochód, w którym prawdopodobnie spoczywa ciało żony Henryka.

Ziębowie proponują Emilowi, żeby tymczasowo zamieszkał u nich. Beacie podoba się ten pomysł, tak samo jak Pawłowi. Wójcik zmienia jednak zdanie, gdy Larson zaczyna go namawiać na zrobienie testu DNA, by potwierdzić ich pokrewieństwo. W dodatku mężczyzna znika gdzieś wieczorem, a po powrocie mętnie się tłumaczy. Paweł znów martwi się, że brat zamierza zdobyć spadek po ojcu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze