Na Wspólnej odc. 3208. Danka (Lucyna Malec), Rafał (Maciej Konopiński), Marek (Grzegorz Gzyl)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3208. Danka (Lucyna Malec), Rafał (Maciej Konopiński), Marek (Grzegorz Gzyl)

Na Wspólnej odc. 3208 - opis, streszczenie: Danka rezygnuje ze swojej roli w przedstawieniu

2021-04-22 23:30

"Na Wspólnej" odcinek 3208 w środę 21.04.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3208 - opis, streszczenie: Weronika wynajmuje prywatnego detektywa, żeby namierzył Antosię. Mężczyźnie udaje się znaleźć nastolatkę. Wówczas Roztocka i Henryk natychmiast po nią jadą.

Robert ma nowy pomysł, gdzie Grzelak mógł ukryć ciało żony. Tym razem zamierza szukać go w jeziorze, nad którym rywal poprosił kobietę o rękę.

Maria po metamorfozie zaczyna zachowywać się bardzo tajemniczo. Podejrzliwy Włodek sprawdza, co żona notuje w kalendarzyku.

Bar Ziębów odwiedza szwedzki prawnik Emil Larson. Chce porozmawiać z Gustawem Wójcikiem. Paweł obawia się, czy jego ojciec nie prowadził przestępczej działalności również za granicą.

Danka mówi mężowi, że rezygnuje ze swojej roli w przedstawieniu na rzecz Bednarczukowej, która pragnie być bliżej Rafała. Marek bez problemu odczytuje jej intencje - kobieta robi wszystko, by nie stanowić dla Teresy konkurencji. Wieczorem podejrzenia Zimińskiego potwierdzają się, kiedy polonista zjawia się w ich mieszkaniu i prosi dyrektorkę o powrót do musicalu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze