Na Wspólnej, odc. 3198: Marta (Joanna Jabłczyńska)

i

Autor: TVN

Na Wspólnej odc. 3198 - opis, streszczenie: Szef Marty chce wyemitować jej program o szwindlach w domu dziecka

2021-04-01 20:57

"Na Wspólnej" odcinek 3198 w czwartek 1.04.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3198 - opis, streszczenie: Prokurator oskarża Maksa o próbę wyłudzenia odszkodowania - może trafić do więzienia na trzy lata.

Tymczasem Ilona zostaje zaatakowana przez Krenza. Brzozowski ratuje ją z opresji, ale wie, że nie może dłużej ukrywać przed żoną, kim naprawdę jest marszand. Kiedy dowiaduje się ona o porwaniu Wiktorka, chce natychmiast iść na policję.

Szef Marty zamierza doprowadzić do emisji programu, w którym przedstawi dowody obciążające dyrektorkę domu dziecka. Konarska podejmuje desperackie kroki. Udaje jej się spotkać z aresztowaną Dobrzycką. Chce, żeby powiedziała prawdę, jednak roztrzęsiona kobieta dostaje ataku serca.

Rafał ma plan, jak przekonać młodzież do pracy nad dziełem Szekspira. Proponuje wystawienie rapowanego musicalu. Bednarczukowa uważa innowacyjne podejście kolegi po fachu za profanację. Jest gotowa zgłosić sprawę do kuratorium. Danka razem z nowym polonistą starają się przekonać nauczycielkę do zmiany zdania.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze