Na Wspólnej odc. 3195 - opis, streszczenie: Żbik przeszukuje mieszkanie Sylwii, z którą przespał się, żeby ratować Kasię

2021-03-30 16:44 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3196. Sylwia (Melania Grzesiewicz), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3196. Sylwia (Melania Grzesiewicz), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

"Na Wspólnej" odcinek 3196 we wtorek 30.03.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3196 - opis, streszczenie: Darek przekonuje Maćka, żeby nie oskarżał Kasi o to, że go szkaluje. Jednocześnie wciąż stara się zdobyć taśmy będące dowodem gwałtu na Bergównie. Chcąc osiągnąć cel, idzie na kolację z zastępczynią szefa fundacji, Sylwią. Ostatecznie lądują razem w łóżku. Potem Żbik zaczyna przeszukiwać jej mieszkanie.

Robert i Grzelak nie przywożą Antosi z Mazur. Henryk wini za ich porażkę Tadeusiaka. Proponuje też Weronice, by zamieszkali razem.

Tymczasem córka Roztockiej bierze udział w swoim pierwszym włamaniu jako członkini sekty.

Beata zawozi do domu starszą panią, którą potrąciła na pasach. Czeka już tam zdenerwowany wnuczek kobiety. Bez problemu wyczuwa od Wrońcówny alkohol. Dziewczyna błaga, żeby nie zawiadamiał policji. Jeśli to zrobi, ona straci prawo jazdy i licencję. Mężczyzna przystaje na jej prośbę, ale stawia warunek - musi dostać sto tysięcy złotych.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze