Na Wspólnej, odc. 3195: Beata (Katarzyna Ptasińska)

i

Autor: x-news

Na Wspólnej odc. 3195 - opis, streszczenie: Pijana Beata potrąca na pasach pieszego

2021-03-29 19:35

"Na Wspólnej" odcinek 3195 w poniedziałek 29.03.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3195 - opis, streszczenie: Policjanci potwierdzają obawy Pawła - rzeczywiście padł ofiarą oszustwa. Mirek wciągnął go w klasyczną piramidę finansową. Jak się okazuje, okradł mnóstwo osób i jest poszukiwany listem gończym. Wójcik rozważa, jak przekazać narzeczonej, że stracił ponad milion złotych. Wieczorem pijana Beata wsiada do samochodu, po czym potrąca pieszego na pasach.

Eliza z Jarkiem idą na urodzinowy piknik Hanusi. Sąsiadka zaprasza też swojego nowego partnera, Bary'ego. Kiedy ten się pojawia, kobieta natychmiast traci zainteresowanie dziećmi. Jakiś czas później jej syn niechcący plami spodnie ukochanego matki. Wówczas robi się naprawdę nieprzyjemnie...

Danka przyjmuje do pracy nowego nauczyciela języka polskiego, Rafała. Mężczyzna podczas lekcji puszcza nastolatkom rap. Od razu zyskuje sympatię młodzieży, która zaprasza go na piwo. Dowiaduje się o tym Bednarczukowa. Poruszona, bojąc się utraty posady, natychmiast składa skargę u Zimińskiej.

Najnowsze