Na Wspólnej, odc. 3191: Darek Żbik (Michał Mikołajczak)

i

Autor: x-news

Na Wspólnej odc. 3191 - opis, streszczenie: Darek dostaje się do fundacji, w której szef zgwałcił Kasię

2021-03-23 16:30

"Na Wspólnej" odcinek 3191 w poniedziałek 22.03.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3191 - opis, streszczenie: Darkowi udaje się dostać do fundacji, której szef zgwałcił Kasię. Oferuje Maćkowi usługi pro bono, czym zyskuje przychylność przełożonego.

Tymczasem Emilia, podszywając się pod ukochanego, wysyła Bergównie zaproszenie. Dziewczynę cieszy perspektywa spotkania ze Żbikiem. Jest zaskoczona, widząc jego partnerkę. Ona zaś ostro rozprawia się z rywalką.

Po publikacji zapowiedzi zmontowanego przez Mosia materiału Marty, dyrektorka domu dziecka nie chce już z nią rozmawiać. Dziennikarka może za to liczyć na wypowiedź jej zastępczyni. Kobieta wyjaśnia, że w grę wchodzą duże pieniądze, Radzi też Konarskiej, by przyjrzała się ostatniej adopcji.

Robert otrzymuje wreszcie zgodę na prowadzenie poszukiwań Antosi. Pełna nadziei Weronika pomaga byłemu partnerowi podczas zbierania śladów. W tym czasie zaginiona nastolatka zostaje przyjęta do sekty, której członkowie walczą z systemem. Guru Łukasz wita ją, a następnie prosi o pieniądze do wspólnej kasy.

Najnowsze