Na Wspólnej, odc. 3188: Robert (Dariusz Wnuk), Agata (Patrycja Kawecka)

i

Autor: x-news

Na Wspólnej odc. 3188 - opis, streszczenie: Robert przesłuchuje byłą kochankę Grzelaka

2021-03-16 9:22

"Na Wspólnej" odcinek 3188 we wtorek 16.03.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3188 - opis, streszczenie: Maks zdaje sobie sprawę, że od samego początku był oszukiwany przez Krenza. Sprawdza wszystkie kontakty widniejące na umowach z Dubajem - są fałszywe. Marszand zdaje się tym nie przejmować i dalej szantażuje Brzozowskiego. W dodatku nachodzi Ilonę w domu.

Robert przepytuje byłą pracownicę Henryka. Przestraszona kobieta wyznaje prawdę o swoim romansie z Grzelakiem, który miał miejsce przed zniknięciem jego żony.

Weronika rekwiruje telefon córki. Antosia otrzyma komórkę z powrotem, kiedy poprawi oceny, a także przestanie widywać się z Karolem. Po lekcjach dziewczyna znika. Przerażona Roztocka odkrywa, że zabrała z domu swoje rzeczy.

Żaneta martwi się rozwodem rodziców. Kopciowa dobija córkę wieścią o podziale majątku. Później Franek udziela Helenie lekcji obsługi internetu. Zakłada jej kilka kont, a ona podejmuje walkę z hejterami, którzy krytykują konkursowy filmik Mani. Niczego nieświadoma wnuczka jest szczęśliwa.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze