Na Wspólnej, odc. 3185: Paweł Wójcik (Grzegorz Kwiecień)

i

Autor: TVN

Na Wspólnej odc. 3185 - opis, streszczenie: Paweł inwestuje milion w podejrzany biznes

2021-03-10 19:59

"Na Wspólnej" odcinek 3185 w środę 10.03.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3185 - opis, streszczenie: Ilona zakłada kolczyki, które podarował jej Krenz. Okłamuje męża, że kupiła je sama. Maks nie kontynuuje tematu, zmaga się z innym problemem. Zmuszony przez marszanda bierze udział w nielegalnym przedsięwzięciu. Początkowo zadowolony, dowiaduje się jednak, że jego dług wzrósł.

Paweł dostaje pieniądze ze sprzedaży mieszkania. Postanawia zainwestować milion złotych u Mirka, nie zważając na protesty ukochanej. Z tej okazji przyjaciel zaprasza Wójcika na wykwintny obiad. Chwali go za podjęcie męskiej decyzji. Później narzeczony mówi Beacie, że zawsze będzie robił to, co zechce. Załamana Wrońcówna upija się w barze i odreagowuje na mężczyznach.

Po romantycznym weekendzie Weronika wraca do domu we wspaniałym nastroju.

Antosia zdołała pozbyć się wszystkich śladów po imprezie. Mimo to Roztocka odkrywa zniknięcie dwóch tysięcy złotych. Córka oznajmia jednak, że te pieniądze należą do niej. Tymczasem zazdrosny o byłą partnerkę Robert przesłuchuje pracowników i dawną kochankę Henryka.

Najnowsze