Na Wspólnej odc. 3183. Kasia (Julia Chatys), Sylwia (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3183. Kasia (Julia Chatys), Sylwia (Melania Grzesiewicz)

Na Wspólnej odc. 3183- opis, streszczenie: Sylwia przynosi Kasi jej rzeczy z biura i mówi, że nikt nie wierzy w jej oskarżenie o gwałt

2021-03-08 17:17

"Na Wspólnej" odcinek 3183 w poniedziałek 8.03.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3183 - opis, streszczenie: Paweł mówi narzeczonej, że zamierza sprzedać mieszkanie i zainwestować u Mirka milion złotych. Beata próbuje odwieść go od tego pomysłu. Wójcik przystępuje jednak do realizacji planu. Wieczorem, zmęczony nieustannym prośbami ukochanej o zbadanie swojej płodności, opuszcza ich sypialnię.

Sylwia zjawia się u Kasi, żeby oddać jej rzeczy z biura. Oznajmia, że nikt nie wierzy Bergównie. Załamana dziewczyna postanawia zwrócić się do Darka Żbika.

Po upływie doby Jagoda zjawia się, by odebrać dzieci od Jarka. Nie potrafi wytłumaczyć, gdzie była przez cały ten czas. Wówczas Eliza grozi sąsiadce zgłoszeniem zaniedbywania rodzeństwa.

Weronika zostawia Antosię samą w domu, a ona wyjeżdża razem z Henrykiem na weekend. Choć matka kazała dziewczynie się uczyć, ona imprezuje z Karolem oraz jego przyjaciółmi.

Tymczasem o nieobecności Grzelaka dowiaduje się Robert. Natychmiast jedzie do firmy rywala, żeby zdobyć informacje na temat tajemniczego zaginięcia jego żony.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze