Na Wspólnej odc. 3181- opis, streszczenie: Kasia traci przytomność na widok swojego gwałciciela

2021-03-03 19:39 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3179. Kasia (Julia Chatys), Maciej Biernacki (Daniel Salman)
Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3179. Kasia (Julia Chatys), Maciej Biernacki (Daniel Salman)

"Na Wspólnej" odcinek 3181 w środę 3.03.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3181 - opis, streszczenie: Kasia ma koszmary, w których bez przerwy powracają obrazy z wieczoru, kiedy zgwałcił ją szef. Rano dzwoni do niej zdenerwowana Sylwia i każe wracać do pracy. W siedzibie fundacji Bergówna od razu natyka się na Macieja. Traci przytomność.

Po tym jak Ksawery zjadł pierścionek zaręczynowy, Mikołaj nie może już poprosić Marty o rękę. Jest wściekły na syna ukochanej.

Tymczasem do Konarskiej dociera informacja, że nowy dyrektor zamierza zwolnić całą jej ekipę. Dziennikarkę czeka kolejna przeprawa z Mosiem.

Nadchodzi dzień decydującego wyścigu zawodów off-roadowych. Szulcowie świetnie sobie radzą - są na prowadzeniu. Niestety, tuż przed metą ich samochód znów się psuje, przez co zostają wyprzedzeni przez byłego szefa Wojtka i Dziarskie Dziewczyny. Niespodziewanie Miro przerywa ceremonię dekoracji. Wie już, kto sabotował rywali, ma nawet dowody.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze