Na Wspólnej odc. 3163 - opis, streszczenie: Roch zostawia Renatę samą na operacji rekonstrukcji piersi

2021-01-27 16:05 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3156. Renata (Marta Jankowska), fotograf Roch (Piotr Łukawski), Daria (Patrycja Topajew)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3156. Renata (Marta Jankowska), fotograf Roch (Piotr Łukawski), Daria (Patrycja Topajew)

"Na Wspólnej" odcinek 3163 - w środę 27.01.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3163 - opis, streszczenie: Renata idzie do szpitala na zabieg rekonstrukcji piersi. Roch musi ją tam zostawić, ponieważ ma kolejną sesję.

Po południu Daria i Luiza idą na piknik z sąsiadem Antkiem. W pewnym momencie przysiada się do nich pijany mężczyzna, który zaczyna napastować Dziedzicównę. Twierdzi, że dobrze ją zna, a w dodatku wie, jaką bieliznę nosi Luiza.

Karol chce zabrać Antosię na Mazury, gdzie jego znajomi mieszkają w komunie. Tymczasem Weronika, zachęcona przez starającego się o jej względy Henryka, kupuje trzytygodniowe wakacje w Nowym Jorku dla siebie i córki. Liczy, że dzięki temu wreszcie się pogodzą. Choć to spełnienie marzeń Antosi, kiedy dowiaduje się ona o wyjeździe, jest wściekła.

Żaneta i Wojtek przygotowują się do zawodów off-roadowych. Na trasie inny wóz zajeżdża im drogę, przez co dochodzi do stłuczki. Wściekły Szulc wpada w jeszcze większą złość, gdy wychodzi na jaw, że drugi samochód prowadził jego były szef. On również zamierza startować. Między mężczyznami omal nie dochodzi do rękoczynów.

Najnowsze