Na Wspólnej, odc. 3162: Kasia (Julia Chatys), Bruno (Dawid Czupryński)

i

Autor: TVN

Na Wspólnej odc. 3162 - opis, streszczenie: Kasia zabiera Bruna na spotkanie w domu swojego szefa

2021-01-25 16:23

"Na Wspólnej" odcinek 3162 - w poniedziałek 25.01.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3162 - opis, streszczenie: Sylwia ponownie próbuje zaszkodzić Kasi. Rozpuszcza w firmie plotkę, że prezes wybrał projekt Bergówny, ponieważ mu się podoba. Jakby na potwierdzenie tych słów Maciej dzwoni do nowej pracownicy z prośbą o przywiezienie do jego domu dokumentów. Dziewczyna zabiera ze sobą Bruna. Na miejscu przerażony Krawczyk obserwuje, jak przyjaciółka, wbrew ich umowie, wchodzi z szefem do budynku.

Dzięki działaniom Weroniki matka i córka zaginionej Ady Grzelak przestają atakować Henryka. Wdzięczny projektant zaprasza prawniczkę na kawę. Roztocka nie ma jednak na to czasu, gdyż w domu czeka ją kolejne starcie z Antosią. Córka otrzymała ostatnio kilka słabych ocen, dlatego zabrania jej spotykać się z partnerem.

Franek widzi Agę z jakimś młodym mężczyzną. Hakerka prosi zazdrosnego Berga o pomoc przy włamaniu do systemu banku, przez który straciła ojca, popełnił bowiem samobójstwo. Chłopak zostaje postawiony pod ścianą i nie może się nie zgodzić.

Najnowsze