Na Wspólnej, odcinek 2943. Antosia (Gabrysia Jeżółkowska), Weronika (Renata Dancewicz)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 2943. Antosia (Gabrysia Jeżółkowska), Weronika (Renata Dancewicz)

Na Wspólnej odc. 3157 - opis, streszczenie: Weronika poznaje chłopaka Antosi

2021-01-14 9:04

"Na Wspólnej" odcinek 3157 w czwartek 14.01.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3157 - opis, streszczenie: Henryk Grzelak jest nękany przez rodzinę zaginionej żony. Pomaga mu Weronika. Prawniczka otrzymuje od Sławka nagranie z monitoringu, na którym widać, jak siostra kobiety zniszczyła samochód projektanta, oblewając go farbą.

Przyjaciel Adama, zachwycony skutecznością Roztockiej, w ramach podziękowania zaprasza ją na kolację. Wieczorem Roztocka spotyka się z Antosią i jej chłopakiem, Karolem. Koniecznie chce go poznać.

Bergowie składają zeznania dotyczące pani Wieczorek. Jak się okazuje, jest ona chora psychicznie. Nie pierwszy raz ma też do czynienia z policją.

Franek spełnia prośbę Agnieszki. Kradnie dla niej firmowe dane, a w zamian otrzymuje to, czego pragnął.

Miro informuje Szulców o zbliżającym się rajdzie off-roadowym. Żaneta bardzo się z tego cieszy, w przeciwieństwie do Wojtka, który skupia się teraz wyłącznie na firmie. Nie ma już czasu na zawody. Rozczarowana żona dołącza do innej drużyny, złożonej z samych kobiet - paniom brakuje kierowcy. Kiedy próbuje się wykazać, słyszy, że jest... za stara.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze