Na Wspólnej odc. 3156 - opis, streszczenie: Renata z Darią wybierają się na spotkanie w sprawie rekonstrukcji piersi

2021-01-13 16:57 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3156. Renata (Marta Jankowska),Daria (Patrycja Topajew)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3156. Renata (Marta Jankowska),Daria (Patrycja Topajew)

"Na Wspólnej" odcinek 3156 w środę 13.01.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3156 - opis, streszczenie: Mama Amelki zabiera z przedszkola ukrytą kamerę. Niestety, urządzenie okazuje się uszkodzone. Bergowie wzywają na pomoc Franka, któremu udaje się odzyskać zarejestrowany dźwięk. Nagranie jest szokujące. Po jego wysłuchaniu rodzice Miśki natychmiast jadą do placówki.

Kasia przedstawia dziś swój pomysł na kampanię społeczną. Zgodnie z radą szefowej Sylwii, umieściła w prezentacji dużo tabelek i statystyk. Pozostali pracownicy są wyraźnie znudzeni, a prezes traci cierpliwość. Nagle ktoś informuje zgromadzonych, że potrzebna jest interwencja w sprawie eksmitowanej rodziny. Bergówna zgłasza się do akcji.

Renata wybiera się na spotkanie dotyczące rekonstrukcji piersi. Towarzysząca jej Daria spotyka przed kliniką Agnieszkę - dziewczynę, z którą niedawno widziała Rocha. Jak się okazuje, pracuje ona w tym miejscu. Jest zdrową modelką. Później Dziedzicówna oraz Luiza muszą sobie poradzić z awarią w mieszkaniu. Właściciel dzwoni, zanim zdążą zgłosić problem. Zapowiada, że przyjdzie wieczorem.

Najnowsze