Na Wspólnej odc. 3151 - opis, streszczenie: Kuba ucieka z domu i ćpa z Pauliną w parku

2021-01-05 17:43 opr. jkk
Na Wspólnej, odc. 3151: Paulina (Katarzyna Burakowska), Kuba (Kacper Łukasiewicz)
Autor: TVN

"Na Wspólnej" odcinek 3151 we wtorek 5.01.2021 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3151 - opis, streszczenie: Widząc, że Kuba jest silnie uzależniony, Przemek postanawia wydać go Basi. Przerażona Brzozowska stara się wpłynąć na syna. Niestety, osiąga odwrotny efekt, gdyż roztrzęsiony chłopak wybiega z domu. Kieruje swoje kroki do parku, gdzie zażywa z Pauliną narkotyki. Tracą przytomność.

Karina budzi się z okropnym kacem. Wstydzi się tego, co zrobiła w nocy, dlatego okłamuje Kamila, że niczego nie pamięta.

Tymczasem Hoffer odbiera telefon od Zuzy. Żona przeprasza za ostatnią awanturę. Ma też dobre wieści - urządziła Uli urodziny i weźmie w nich udział... zdalnie.

Wieczorem młody lekarz zostaje wezwany przez prezesa Żamojdę. Jak się okazuje, Piorun przed chwilą zemdlał podczas treningu.

Daria sprawdza komórkę Rocha. Znajduje nagie zdjęcia kobiety, z którą ostatnio widziała fotografa. Po południu ona i Luiza oglądają mieszkanie oferowane na wynajem przez Skrzetuskiego. Właściciel zachowuje się dziwnie, chce jednak, żeby dziewczyny natychmiast się wprowadziły.

Najnowsze