Na Wspólnej, odcinek 3092: Psychopata otruje psa Bergów. Nawet Joanna go nie uratuje

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3092: Psychopata otruje psa Bergów. Nawet Joanna go nie uratuje

Na Wspólnej odc. 3148 - opis, streszczenie: Bergowie z powodu agresji Miśki muszą się zmierzyć z problemami w swojej rodzinie

2020-12-29 16:17

"Na Wspólnej" odcinek 3148 we wtorek 29.12.2020 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3148 - opis, streszczenie: Do Joanny i Bogdana dociera informacja, że Michasia wciąż pozostaje agresorem. Coraz więcej matek zgłasza pobicie ich dzieci przez dziewczynkę. Żądają natychmiastowego wypisania jej z przedszkola. Jakby tego było mało, psycholog upatruje przyczyny problemu... w rodzinie Bergów.

Franek włamuje się do systemu informatycznego banku, za co dostaje nagrodę - pocałunek od Rex200.

Kamil odkrywa, że Alek Piorun znów trenuje. Na tym tle dochodzi do awantury między nim a jego zastępcą Adamskim. Hoffer jedzie do klubu z zamiarem przekonania piłkarza, by wrócił do szpitala. Wieczorem odbiera telefon od Zuzy. Żona ma pretensję, że zataił przed nią wypadek Uli. W odpowiedzi słyszy szokujące słowa.

Danka niepokoi się o Magdę. Prosi, żeby uczennica przedstawiła rodzicom swojego starszego partnera. Jak się jednak okazuje, oni doskonale znają tego mężczyznę. Podczas lekcji dziewczyna okrutnie ośmiesza Kalinowską. Upokorzona koleżanka poprzysięga zemstę. Tymczasem jej ukochany puszcza do Magdy oko.

Najnowsze