Na Wspólnej odc. 3144. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur), Ula (Sherazade Wolff)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3144. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur), Ula (Sherazade Wolff)

Na Wspólnej odc. 3144 - opis, streszczenie: Zuza pojawia się w domu bez zapowiedzi

2020-12-21 16:01

"Na Wspólnej" odcinek 3144 w poniedziałek 21.12.2020 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3144 - opis, streszczenie: Po ostatnich wydarzeniach Marcel postanawia skończyć z narkotykami. Informuje o tym Paulę i Kubę. Dziewczyna martwi się, czy kolega na nich nie doniesie. Po lekcjach przychodzi do Kuby i zażywa niedozwolone substancje. Odurzona zaczyna ściągać przed chłopakiem ubranie. Właśnie taką scenę po swoim przyjściu zastaje Basia.

Zuza bez zapowiedzi pojawia się w domu, co bardzo cieszy Ulę, ale nie Kamila. Po południu Ula razem z matką idzie do jego pracy i widzi go z szefową. Karina nie wzbudza sympatii Zuzy.

Brzozowskiego dręczą koszmary. Niepokoi się, czy reżyser zaproponuje mu rolę w filmie. Iga jest zachwycona tym, że zaczął dbać o zdrowie i tyle schudł. Jest przekonana, że niepotrzebnie się zamartwia. Niestety, w studio filmowym spełniają się najczarniejsze sny Michała - reżyser chce, by przy wszystkich stanął na wadze.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze