Na Wspólnej, odc. 3116. Anastazja (Karolina Bacia), Tomek (Krzysztof Chodorowski), Paweł (Grzegorz Kwiecień)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 3116. Anastazja (Karolina Bacia), Tomek (Krzysztof Chodorowski), Paweł (Grzegorz Kwiecień)

Na Wspólnej odc. 3142 - opis, streszczenie: Paweł próbuje wykręcić sie od zakupu mieszkania

2020-12-16 16:44

"Na Wspólnej" odcinek 3142 w środę 16.12.2020 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3142 - opis, streszczenie: Podczas kolejnej wizyty w szpitalu Jarek bawi się z Piotrkiem i rozśmiesza jego mamę. Widząc, że synek jest w dobrym nastroju, kobieta zyskuje nadzieję. Gdy jednak Berg zostaje sam z chłopczykiem, ten prosi, żeby po jego śmierci dalej poprawiał mamie humor. W nocy Jarka budzą złe przeczucia.

Paweł ukrywa przed Beatą, że podpisał umowę na zakup mieszkania. Próbuje się wycofać, ale sprzedający nie wyraża na to zgody. Tymczasem narzeczona chce, żeby zobaczył apartament, który ona wybrała. Wójcik wykręca się od spotkania, zasłaniając się pracą. Musi szybko coś wymyślić, w przeciwnym razie zbankrutują. Zwłaszcza, że Beata wynajmuje projektantów wnętrz.

Joanna zamierza zgłosić problem przedszkolnej grupy Miśki do dyrektorki. Wychowawczyni w ostrych słowach zwraca jej uwagę. Mimo to nie rezygnuje. Dopiero kiedy słyszy z gabinetu szefowej placówki, co mówi o niej mama autystycznej Zosi, traci cały zapał.

Aga nie chce grać z Frankiem. Otrzymuje jednak inną ciekawą propozycję.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze