Na Wspólnej, odc. 3141: Kuba (Kacper Łukasiewicz)

i

Autor: TVN

Na Wspólnej odc. 3141 - opis, streszczenie: Tajemnica Kuby wychodzi na jaw

2020-12-15 15:44

"Na Wspólnej" odcinek 3141 we wtorek 15.12.2020 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3141 - opis, streszczenie: Po ożywionych rozmowach Beacie i Pawłowi udaje się wreszcie ustalić, jakiego mieszkania szukają. Przypadek sprawia, że oboje tego samego dnia trafiają na wspaniałe oferty. Ostatecznie narzeczeni kupują... dwa apartamenty. W dodatku każde zachowuje to w tajemnicy przed partnerem.

Kuba ostatnio źle wygląda, co martwi Basię. Tłumaczy sobie jednak stan syna przemęczeniem spowodowanym nieustanną nauką. W szkole nauczyciel matematyki informuje swoich wybitnych uczniów, że udzielą dziś telewizyjnego wywiadu. Przed występem Paulina i młody Brzozowski zażywają pigułki, po czym chwalą się na wizji sukcesami. Tylko Marcel nie wytrzymuje. Nocą Przemek odkrywa tajemnicę Kuby.

Do Joanny przychodzi rozgoryczona matka Zosi - dziewczynki, która według przedszkolnej wychowawczyni terroryzuje inne dzieci. Kobieta nie zgadza się z tymi oskarżeniami. Bergowie nie do końca jej wierzą, zwłaszcza, że znów muszą odebrać roztrzęsioną Misię.

Franek postanawia zwerbować Agnieszkę do swojej drużyny na zawody.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze