Na Wspólnej odc. 3140. Piotruś (Maksymilan Rudnicki)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3140. Piotruś (Maksymilan Rudnicki)

Na Wspólnej odc. 3140 - opis, streszczenie: Piotruś nagrywa dla swojej mamy pożegnanie

2020-12-14 16:13

"Na Wspólnej" odcinek 3140 w poniedziałek 14.12.2020 o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odcinek 3140 - opis, streszczenie: Jarek codziennie odwiedza Piotrusia. Podczas jednej z takich wizyt widzi, że chłopczyk czuje się lepiej. Mały pacjent ma jednak nietypową prośbę: chce nagrać pożegnanie i przekazać je mamie do wysłuchania, gdy on już odejdzie. Berg, mimo oporów, w końcu się zgadza. Słowa żegnającego się ze światem dziecka są tak wstrząsające, że młody człowiek postanawia dokonać w swoim życiu paru ważnych zmian.

Jak dowiaduje się Joanna, w przedszkolu Misi jest inne dziecko z podobnymi objawami, co jej córka - od miesiąca dostaje ataków histerii i autoagresji. Zdaniem wychowawczyni za tę sytuację odpowiada Zosia, dziecko z lekkim autyzmem.

Franek idzie na spotkanie z graczem, który regularnie pokonuje go w internetowej rozgrywce. Okazuje się, że to... dziewczyna.

Sławek ogląda nagania zrobione przez Wojtka. Wystarczą, by Madczak poszedł do więzienia, ale dla Cieślika to za mało. Nadal zamierza walczyć o zmianę prawa łowieckiego. Żaneta podpowiada mu sposób na wygranie tej wojny.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze