Na Wspólnej odc. 3051 - opis, streszczenie: Eliza z wizytą u Emi w areszcie

2020-04-06 22:07 opr. jkk
Na Wspólnej, odc. 3051: Eliza (Katarzyna Chorzępa), Emi (Marta Julia Skoczek)
Autor: x-news

"Na Wspólnej" odc. 3051. Igor (Jakub Wesołowski), Rudy (Marek Bera) we wtorek 7.04.2020 o godz. 20.15 w TVN. Robert przeżywa ostatnią, tragiczną w skutkach akcję. Ma koszmary związane z nieumyślnym zastrzeleniem dziewczyny. W komendzie dowiaduje się, że czeka go przymusowy urlop. Tadeusiak zdecydowanie odmawia. Zamierza samodzielnie złapać drugiego ze sprawców napadu na kantor.

Danka i jej uczniowie odwiedzają ratusz, by interweniować u burmistrza w sprawie wycinki drzew. Podczas rozmowy Zimińska otrzymuje alarmujący telefon. Jak się okazuje, robotnicy zaczęli pracę i doszło do poważnego wypadku, w którym poszkodowany został protestujący uczeń. Dyrektorka szkoły czuje, że sama nie da sobie rady. Prosi o pomoc Igora.

Eliza niepokoi się o Jarka - wyraźnie ma on jakieś zmartwienie. W końcu Berg decyduje się powiedzieć partnerce, o co chodzi. Sprawa znów dotyczy Emi. Cielecka odwiedza rywalkę w areszcie.

Bruno próbuje ponownie przekonać do siebie Kasię. Jednocześnie mówi uzależnionej od narkotyków Miłce słowa, których później może żałować.