Na Wspólnej odc. 3016 - opis, streszczenie: Julka straci w szkole przytomność

2020-02-03 16:27 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3012. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska), Igor (Kuba Wesołowski)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3012. Elżbieta (Paulina Chapko), Julka (Maja Oświecińska), Igor (Kuba Wesołowski)

"Na Wspólnej'' odcinek 3016 w poniedziałek 3.02.2020, o godz. 20.15 w TVN. Igor udaje taksówkarza. Cały czas bezskutecznie zabiega o rozmowę z szefem podejrzanej korporacji. Niestety, nie może rozpocząć śledztwa. Julka zasłabła w szkole. Zmartwiona stanem zdrowia dziewczynki Elżbieta przez cały dzień próbuje dodzwonić się do Nowaka.

Agata i Bruno przekonują się w Liberii, że wzięli ze sobą za mało pieniędzy. Przyjaciele są gotowi wysłać im wszystkie swoje oszczędności, ale to też nie wystarcza.

Eliza prosi Jarka, żeby zorganizował urodzinowy pokaz magii. W ten sposób może zarobić brakującą kwotę, potrzebną na poszukiwania Norberta. Ewa godzi się z myślą, że Arek częściej będzie obecny w domu.

Z kolei Ostrowski zaczyna mieć wątpliwości, czy powinien rezygnować z pracy - zwłaszcza po ostatnich słowach ordynator Kleczewskiej. Tymczasem Adamski uważnie obserwuje rywala oraz Wiktorię.

Najnowsze