Na Wspólnej odc. 3015 - opis, streszczenie: Wiktoria przekupi czy uwiedzie Arka?

2020-01-27 16:04 opr. jkk
Na Wspólnej odc. 3015. Arek Ostrowski (Marek Kalita), Wiktoria Kleczewska (Agnieszka Michalska)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3015. Arek Ostrowski (Marek Kalita), Wiktoria Kleczewska (Agnieszka Michalska)

"Na Wspólnej'' odcinek 3015 w czwartek, 30.01.2020, o godz. 20.15 w TVN. Wymiana między Ksawerym a Antkiem nie dochodzi do skutku. Okazuje się bowiem, że czapka, którą młody Konarski dostał od kolegi, znikła. Jego przyjaciel Jacek oskarża Antka o kradzież - z pewnością zrobił to, by nie oddawać butów.

Marta przychodzi do dyrektorki, chcąc wyjaśnić sprawę. Antek pokazuje kobietom szafkę Jacka, gdzie zguba rzeczywiście się znajduje.

Kleczewska jest wzburzona decyzją Ostrowskiego o odejściu z pracy. Kiedy emocje opadają, zaprasza go na drinka. W pubie robi wszystko, żeby przekonać Arka do zmiany decyzji, próbuje nawet przekupić lekarza. Bardzo dobrze się ze sobą czują. W pewnym momencie dostrzega ich Adamski.

Barbara z zemsty zleca Darkowi żmudną pracę i wyznacza termin jej ukończenia na następny dzień. Ten doskonale sobie radzi. Po południu Żbika odwiedza Emilia. Mężczyzna wita ukochaną obiadem. Akurat nocuje u niego Jarogniew. Niespodziewanie obecność chłopca sprawia, że zaczynają ze sobą szczerze rozmawiać.

Najnowsze