Na Wspólnej odc. 3005 - opis, streszczenie: Hanka musi uciekać od narzeczonego brutala

2020-01-13 18:31 opr. jkk
Na Wspólnej, odc. 3005. Iza (Anna Korcz), Hanka (Maria Janczewska), mąż Hanki (Paweł Strumiński)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 3005. Iza (Anna Korcz), Hanka (Maria Janczewska), mąż Hanki (Paweł Strumiński)

"Na Wspólnej'' odcinek 3005 w poniedziałek, 13.01.2020, o godz. 20.15 w TVN. Pod wpływem rozmowy z Danką Majka zaczyna się wahać, czy dokonać aborcji. To zaś nie podoba się rodzicom uczennicy. Mają pretensję do nauczycielki córki.

Całą rozmowę słyszy Ahmed. Dowiaduje się od ojca ukochanej, że dziecko nie jest jego. Odchodzi roztrzęsiony, a potem nie odbiera telefonów. Wieczorem Maja znajduje w internecie artykuł o nastoletnim samobójcy.

Darek bardzo szybko stwierdza, że nie nadaje się do pracy w korporacji. Obecna sytuacja ułatwia mu podjęcie decyzji, czy zostać kochankiem Anny, która w zamian ma umożliwić Żbikowi powrót do zawodu. Były prawnik pomaga również ojcu Jarogniewa.

Stanisław idzie na randkę z dawną sympatią, Oktawią.

Jedna z pracownic spędza noc u Izy, ponieważ boi się swojego narzeczonego. Mężczyzna przychodzi do klubu, szarpie Hankę i każe jej wracać do domu. Widząc całe zdarzenie, Brzozowska straszy go policją. Potem tłumaczy gnębionej dziewczynie, że nie musi słuchać agresywnego partnera. Po tym zajściu na jej blogu zostaje opublikowany nowy, ważny wpis.