Na Wspólnej: Katarzyna Misiewicz, żona Lesława Żurka, gra byłą żonę Sławka Dziedzica

2011-05-09 19:00 Agnieszka Tomczak

Katarzyna Misiewicz, żona popularnego młodego aktora Lesława Żurka, również gra w serialach. Możemy oglądać ją w "Na Wspólnej", gdzie wcieliła się w rolę Marzeny, byłej żony Sławka Dziedzica. Kto wie, może już niedługo, będziemy mogli oglądać Katarzynę Misiewicz i Lesława Żurka w jednej produkcji?

Katarzyna Misiewicz (30 l.) jest żoną popularnego młodego aktora Lesława Żurka (32 l.). Nie ulega wątpliwości, które z tej aktorskiej pary może poszczycić się większym dorobkiem aktorskim.

Katarzyna Misiewicz grała niemal w każdym polskim serialu. Począwszy od „Klanu”, gdzie wcieliła się w rolę Elwiry Radzińskiej, dawnej znajomej Leszka Jakubowskiego (Artur Dziurman 47 l.), aż po TVN-owską produkcję „Prosto w serce”, gdzie w jednym odcinku zagrała znajomą Artura Sagowskiego (Filip Bobek 31 l.).

Patrz też: Superciacho Lesław Żurek kosi konkurencję. Czy zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"?

Obecnie możemy ją oglądać w serialu „Na Wspólnej”, gdzie wciela się w rolę Marzeny, byłej żony Sławka Dziedzica (Mariusz Słupiński 39 l.). Marzena, pomaga zorganizować swojemu byłemu mężowi operację w Niemczech. Również oferuje troskliwą opiekę po zabiegu licząc na wdzięczność, a może nawet i miłość mężczynzny. Dziedzicowie mają 10-letnia córkę Darię (Maja Andrzejczuk), która marzy, by rodzice znowu byli razem.

Kto wie, może niedługo sam Lesław Żurek zagości na Wspólnej...

>>> Zapraszamy na FORUM SERIALE

Najnowsze