Koniec Na Wspólnej. Nie będzie nowych odcinków w wakacje przez epidemię koronawirusa

2020-05-19 11:58 Ag
 Koniec Na Wspólnej. Nie będzie nowych odcinków w wakacje przez epidemię koronawirusa
Autor: Radek Orzeł/ TVN Koniec Na Wspólnej. Nie będzie nowych odcinków w wakacje przez epidemię koronawirusa

"Na Wspólnej" znika z anteny TVN na całe wakacje! Od kilku lat było tak, że premierowe odcinki "Na Wspólnej" były emitowane przez całe lato bez przerwy. Teraz to się jednak zmieni! Przez epidemię koronawirusa na planie "Na Wspólnej" od marca trwa przerwa w nagraniach. Niestety to oznacza, że obecny sezon "Na Wspólnej" skończy się już w maju. Ostatni 3080 odcinek widzowie zobaczą w czwartek, 28.05.2020! Nie będzie nowych odcinków "Na Wspólnej" podczas wakacji.

"Na Wspólnej" odcinek 3080 ostatni przed wakacjami - czwartek, 28.05.2020, o godz. 20.15 w TVN

"Na Wspólnej" wycofane z ramówki TVN na wakacje! Choć od czterech lat serial nie miał żadnej przerwy wakacyjnej, a widzowie mogli oglądać nowe odcinki przez całe lato nie udało się uniknąć tej sytuacji. Dokładnie w czwartek, 28.05.2020, nastąpi koniec "Na Wspólnej" w tym sezonie! Powód? Epidemia koronawirusa i wstrzymane prace na planie serialu.

Od marca aktorzy z "Na Wspólnej" i pozostali członkowie ekipy nie nakręcili żadnych premierowych odcinków. Wszystko wskazuje na to, że wrócą na plan dopiero w czerwcu, a to oznacza, że zabraknie odcinków do emisji podczas wakacji. Widzowie będą musieli na nie poczekać aż do września.

- Wakacje bez „Na Wspólnej”?! Trzeba było naprawdę pandemii, żeby do tego doszło… Ale mamy też świetne informacje dla naszych widzów. Po pierwsze - prace nad scenariuszami nowych odcinków trwają nieprzerwanie. Po drugie - niebawem wracamy na plan zdjęciowy. I to bardzo pozytywnie naładowani! W związku z tym możemy solennie obiecać widzom, że już we wrześniu ukochani bohaterowie powrócą do ich domów – i to z podwójną siłą! I znowu będą nas bawić, straszyć i wzruszać… Czyli znowu będzie normalnie!”- powiedział Tomasz Karpiński, producent "Na Wspólnej" z ramienia TVN.

Patrz też: Koniec Na Wspólnej. Miłosne igraszki Sławka z Ukrainką Tanią przerwie śmiertelna choroba Renaty - WIDEO

Na Wspólnej ZWIASTUN odcinków na maj. Zdradzona Renata dowie się, że umiera na raka!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Scenarzyści "Na Wspólnej" pracują nad fabułą nowego sezonu i rozpisują wątki wszystkich bohaterów, żeby wszystko było gotowe aż padnie hasło "akcja" na planie. Ale w tym roku w wakacje TVN nie pokaże premierowych odcinków serialu.

"Na Wspólnej" skończy się na 3080 odcinku w dość dramatycznym momencie szczególnie dla jednej pary bohaterów - chorej na raka Renaty (Marta Jankowska) i Sławka (Mariusz Słupiński). Kiedy choroba Renaty wyjdzie na jaw jej niewierny mąż będzie musiał podjąć decyzję czy z nią zostać, czy odejść do kochanki Tatiany (Olha Bosova).

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3080: Renata powie Sławkowi, że umiera na raka - ZWIASTUN

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 18 V (goście: Migalski, Skiba)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze