Lubi luksusy

2009-10-31 11:41 GR

Jest kobietą luksusową. Opływa we wszelkie dobra. Lubi też, żeby wszystko było po jej myśli. Halina Dębek to nowa postać, która pojawi się w serialu "Na Wspólnej".

W rolę Haliny Dębkowej wciela się Katarzyna Żak (46 l.). Zakupy, wizyty w salonach SPA, konsultacje u znanych stylistów, modne stroje. Kosztownie urządzony dom i kochający mąż, który ciężko pracuje na to, by małżonka mogła opływać w luksusy. Takie życie pędzi Dębkowa, żona wspólnika Marka Zimińskiego (Grzegorz Gzyl, 42 l.), a interesy obu panów idą świetnie.

Z tej okazji Dębek (Maciej Kujawski, 32 l.) zaprasza Marka i Danutę (Lucyna Malec, 43 l.) na skromne spotkanie do siebie, by uczcić sukces ich firmy.

Okazuje się, że to, co dla jednych jest skromne, u drugich wywołuje osłupienie. Danuta i Marek są onieśmieleni bogactwem Dębków. Halina oprowadza ich po domu i opowiada o każdym kosztownym przedmiocie. Jak rozwiną się towarzyskie kontakty Dębków i Zimińskich? Możemy jedynie zdradzić, że Halina dokona prawdziwej rewolucji w życiu Danuty...

Najnowsze