Ślub Moniki Mazur i Tomasza Chrapusty. Kim jest mąż aktorki z Na sygnale?

2019-07-28 9:43 Ag
Monika Mazur i jej narzeczony Tomasz Chrapusta
Autor: AKPA Monika Mazur i jej narzeczony Tomasz Chrapusta

Monika Mazur już po ślubie! Aktorka z serialu "Na sygnale" wyszła za mąż w sobotę, 27 lipca 2019, we Wrocławiu. Kim jest mąż Moniki Mazur? Serialowa Martyna z "Na sygnale" wzięła ślub ze swoim długoletnim ukochanym. To Tomasz Chrapusta, aktor i reżyser filmowy, który pojawiał się u boku słynnej narzeczonej na czerwonym dywanie. Razem też brali udział w programie TVP2 "Przygarnij mnie" i adoptowali psa Charliego.

Kim jest Tomasz Chrapusta, mąż Moniki Mazur, gwiazdy "Na sygnale"?

Tomasz Chrapusta (28 l.), mąż Moniki Mazur (28 l.), tak jak jego słynna ukochana z wykształcenia jest aktorem, ale wiele raz lat temu zdecydował się zająć reżyserią filmów. Para poznała się na studiach w Krakowie. Razem są od siedmiu lat, ale zaręczyli się w 2016 roku. Od ponad roku szykowali się do ślubu. Gwiazda "Na sygnale" wspominała w wywiadach, że chciałaby mieć ślub marzeń. I jej pragnienie się spełniło.

Zobacz też: Ślub gwiazdy Na sygnale. Monika Mazur wyszła za mąż. Wśród gości na weselu znane aktorki - ZDJĘCIA


W niedzielny poranek na Instagramie Moniki Mazur pojawił się pierwszy wpis po ślubie. "To była najpiękniejsza noc w naszym życiu" - napisała świeżo upieczona mężatka.

W ostatnim wywiadzie Monika Mazur przyznała, że czuje wielkie emocje przed ślubem, bo już wychodząc za mąż jako Martyna w "Na sygnale" z trudem mogła zapanować nad zdenerwowaniem. - Kiedy kręciliśmy sceny przy ołtarzu, po raz pierwszy w życiu nie mogłam wydusić z siebie słowa. Z tyłu głowy miałam świadomość, że niedługo czeka mnie to naprawdę. Czuję, że to będzie mój najpiękniejszy dzień w życiu - zwierzyła się w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Nawet suknia ślubna Moniki Mazur, dzieło projektanta Macieja Domańskiego, była bardzo podobna do tej, którą założyła w "Na sygnale" wychodząc za mąż jako Martyna.

Najnowsze