Na sygnale po wakacjach 2019. Atak naćpanych emerytek na ratowników z Leśnej Góry

2019-06-24 12:31 Ag
Na sygnale po wakacjach 2019 odc. 237. Martyna (Monika Mazur),Kuba (Wojciech Zygmunt)
Autor: Artrama Na sygnale po wakacjach 2019 odc. 237. Martyna (Monika Mazur),Kuba (Wojciech Zygmunt)

Brutalna napaść w "Na sygnale" na lekarza i ratowników z Leśnej Góry! Doktor Artur Góra (Tomasz Piątowski) i ratownik Kuba Szczęsny (Wojciech Zygmunt) będą przecierali oczy ze zdumienia gdy w 239 odcinku "Na sygnale" po wakacjach 2019 rzucą się na nich emerytki odurzone narkotykami. Starsze panie stracą kontakt ze światem po zjedzeniu żelków z podejrzanymi halucynogenami. Seniorki będą przekonane, że doktor Góra to ich... guru, a one są morskimi syrenkami.

"Na sygnale" odcinek 239 po wakacjach 2019 - środa, 18.09.2019, o godz. 21.45 w TVP2

Nowy sezon "Na sygnale" po przerwie wakacyjnej będzie obfitował w kolejne, ciekawe przypadki medyczne, ale nie zabraknie też takich, które często sprawią, że widzowie będą zalewać się łzami ze śmiechu. Jedna z takich akcji ratunkowych w 239 odcinku "Na sygnale" to klasyczny przykład skrajnej ludzkiej głupoty, która doprowadzi do tragedii. Ale komiczny będzie także sposób interwencji ratowników z Leśnej Góry.

Doktor Góra i Kuba otrzymają zgłoszenie, że na plaży nad jednym ze stawów w mieście coś złego dzieje się z odpoczywającymi tam seniorami. Gdy w 239 odcinku "Na sygnale" lekarz i ratownik zjawią się na miejscu szybko wpadną w szpony emerytek przekonanych, że są morskimi syrenami.

Oczywiście zorientują się, że kobiety najpewniej zażyły jakieś narkotyki albo też zostały otrute. Seniorki rzucą się na Górę, bo wezmą go za swojego guru. Dopiero Kuba zauważy na ich kocyku podejrzane żelki i galaretki. W 239 odcinku "Na sygnale" zażyje jedną z nich i natychmiast straci kontakt z rzeczywistością. Nie dość, że Góra będzie musiał ratować emerytki, to jeszcze odurzonego narkotykami ratownika.

Cała akcja ratunkowa będzie jednak miała szczęśliwy finał. Starsze panie i Kuba trafią do szpitala w Leśnej Górze gdzie otrzymają fachową pomoc.

Na sygnale odc. 236. Artur Góra (Tomasz Piątkowski), Lidka Chowaniec (Anna Haba)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 236. Artur Góra (Tomasz Piątkowski), Lidka Chowaniec (Anna Haba)
Na sygnale odc. 232. Ślub Martyny i Piotra. Artur Góra (Tomasz Piątkowski), Lidka Chowaniec (Anna Haba)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 232. Ślub Martyny i Piotra. Artur Góra (Tomasz Piątkowski), Lidka Chowaniec (Anna Haba)
Najnowsze