Na sygnale po wakacjach 2018. Martyna śmiertelnie chora? Zarazi się HIV?

2018-08-08 12:37 Ag
Na sygnale. Martyna (Monika Mazur)
Autor: Artrama Na sygnale. Martyna (Monika Mazur)

Tragiczny wypadek w "Na sygnale" sprowadzi śmiertelne zagrożenie na jedną z ratowniczek z Leśnej Góry. Martyna Kubicka (Monika Mazur) już wiele razy ryzykowała życie dla dobra pacjentów, ale w nowym sezonie "Na sygnale" po wakacjach 2018 sytuacja będzie poważna. Podczas dramatycznej akcji do oka Martyny przypadkowo dostanie się krew rannego w wypadku motocyklisty, zarażonego wirusem HIV... Czy Martyna też się zarazi?

"Na sygnale" po wakacjach 2018 nowe odcinki od środy, 5.09.2018, o godz. 21.55 w TVP2

Historia w "Na sygnale" lubi się powtarzać. Wierni widzowie na pewno pamiętają, że cztery lata temu doszło do groźnego wypadku, po którym życie doktora Wiktora Banacha (Wojciech Kuliński) było zagrożone! Tak samo jak Martyna miał kontakt z krwią pacjenta zakażonego wirusem HIV. Na szczęście w jego przypadku okazało się, że uniknął zarażenia. Czy z Martyną będzie podobnie?

Jak podaje "Świat Seriali" w czasie jednej z akcji ratunkowych okaże się, że ciężko ranny motocyklista ma przeciętą tętnice i konieczne są zdecydowane działania. Martyna zacznie uciskać krwawiącą ranę i niechcący dotknie rękawiczką twarzy, by otrzeć pot z czoła. Kropelka krwi dostanie się jej do oka.

Ułamek sekundy później Kubicka przeżyje wstrząs, gdy pacjent wyzna, że jest nosicielem wirusa HIV! - Załóżmy po dwie pary rękawiczek i okulary - poleci Martynie nowa szefowa ratowników, Gabi Morawska (Marcelina Zawadzka).

- Za późno - wyszepcze przerażona Martyna. Równie wystarszony będzie jej narzeczony Piotr (Dariusz Wieteska), który poleci ukochanej, by jak najszybciej zrobiła badania i profilaktycznie brała antyretrowirusy. Dopiero po klilku dniach Martyna dowie się czy jest zakażona HIV!

Najnowsze