Na sygnale odcinek 304 - opis, streszczenie: Maryna zaczyna rodzić

2021-04-08 17:05 opr. jkk
Na sygnale, odc. 304: Maryna (Dorota Puziuk)
Autor: Artrama

"Na sygnale" odcinek 304 "Dzień matki" w TVP2 w czwartek 8.04.2021, o godz. 21.20. "Na sygnale" odcinek 304 - opis, streszczenie: Wiktor nie przychodzi na dyżur, ponieważ nadal jest przesłuchiwany przez policję. Funkcjonariusze wypytują go o okoliczności śmierci Sebastiana Stawskiego, który usiłował zabić Annę. Gdy wreszcie Banach opuszcza komendę, spotyka ojca zamordowanego. Mężczyzna oskarża go o zabicie syna. Wkrótce też wysyła groźby nie tylko pod adresem samego Wiktora, ale i jego żony.

Doktor Reiter natomiast dochodzi do siebie po wypadku i stawia się w pracy. Wraz z zespołem otrzymuje wezwanie do mężczyzny, który zasłabł w trakcie wizyty u "masażystki". Targana zazdrością żona pacjenta utrudnia lekarzom wejście do mieszkania. Nagle razi Nowego paralizatorem.

Maryna zaczyna rodzić. Kiedy Gabryś dociera do niej z dyżuru, zastaje na porodówce Fetusa, byłego partnera dziewczyny. Mężczyzna oświadcza, że to on jest ojcem dziecka. Na potwierdzenie przedstawia nawet wyniki testu DNA.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze