Na sygnale odcinek 274 - opis, streszczenie: Doktor Reiter ratuje kobietę terroryzowaną przez męża

2020-10-07 16:26 jkk
Na sygnale odc. 254. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska
Autor: Artrama Na sygnale odc. 254. Martyna (Monika Mazur), Piotr (Dariusz Wieteska

"Na sygnale" odcinek 274 "Nie wyjdę za ciebie" w TVP2 w środę, 7.10.2020, o godz. 21.55. "Na sygnale" odcinek 274 streszczenie: Doktor Reiter znów jedzie do kobiety, którą od lat terroryzuje agresywny mąż, Dariusz. Kolejna awantura ma tragiczny finał - pacjentka jest ciężko pobita, a jej oprawca został raniony nożem. Mimo obrażeń wciąż grozi zarówno swojej żonie, jak i lekarce. Gdy Anna zostaje z nim sama, postanawia dać mu nauczkę. Mocno naciska jego ranę. Nie wie, że Dariusz ma włączony telefon i nagrywa całe zdarzenie. Kiedy zaczyna jej grozić, Potocki robi mu zastrzyk usypiający. W drodze do szpitala telefon pacjenta znika.

Artur jedzie z Nowym do mężczyzny, który stracił przytomność. Na miejscu orientuje się, że poszkodowany został ukąszony przez jadowitą żmiję i doznał wstrząsu anafilaktycznego. Chwilę później orientują się, że groźny gad dostał do karetki, którą właśnie jadą.

Do tego doktor Góra wciąż próbuje odnaleźć Roberta i uparcie okłamuje Lidkę. Wmawia jej, że mężczyzna ma grypę i dlatego jej nie odwiedza.