Na sygnale odcinek 270 - opis, streszczenie: Artur ukrywa przed Lidką zaginięcie Roberta

2020-09-07 13:58
Na sygnale po wakacjach 2020 odc. 270. Martyna (Monika Mazur), Kuba Szczęsny (Wojciech Zygmunt)
Autor: Artrama Na sygnale po wakacjach 2020 odc. 270. Martyna (Monika Mazur), Kuba Szczęsny (Wojciech Zygmunt)

"Na sygnale" odcinek 270 "Anioł śmierci" w TVP2 w środę, 9.09.2020, o godz. 21.55. "Na sygnale" odcinek 270 streszczenie: Koledzy organizują dla Lidki przyjęcie w szpitalu z okazji zbliżających się narodzin jej pierwszego dziecka. Przynoszą balony, prezenty i tort. Chcą, by dziewczyna choć na chwilę zapomniała o swoich obawach i problemach. Na imprezie brakuje jednak Roberta. Były narzeczony ratowniczki zerwał kontakt ze wszystkimi i zniknął. Artur próbuje ukryć ten fakt przed ukochaną. Prosi o pomoc Martynę, która także okłamuje koleżankę. Mówi jej, że Podolak zgubił telefon.

W tym czasie doktor Góra zgłasza zaginięcie weterana na policji.

Kuba kończy romans z Górską. Jest rozczarowany, ponieważ liczył na poważny związek. Do tego niebawem przyłapuje swojego ojca Ryszarda z młodą kochanką. Zdenerwowany senior chwyta się za serce i traci przytomność. Szczęsny wzywa kolegów. Podążając za instrukcjami Anny rozpoczyna reanimację.

Wiktor trafia na dyżurze na nastolatka, który doznał ciężkiego urazu podczas gry w piłkę. Chłopak nagle przestaje oddychać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze