Na sygnale odcinek 255 - opis, streszczenie: Adam Wszołek ciężko ranny w wypadku

2020-01-22 14:13 oprac. Ag
Na sygnale odc. 255. Adam Wszołek (Konrad Darocha)
Autor: Artrama Na sygnale odc. 255. Adam Wszołek (Konrad Darocha)

"Na sygnale" odcinek 255 "Owoc miłości" w TVP2 w środę, 22.01.2020, o godz. 21.55. "Na sygnale" odcinek 255 streszczenie. Doktor Banach jedzie z kolegami do wypadku, w którym ranne zostały dwie osoby. Na miejscu odkrywa, że poszkodowanym pomocy udziela już Adam Wszołek. Matka rannej dziewczynki opowiada o jego bohaterskiej akcji i jest mu wdzięczna za uratowanie dziecka.

Gdy sytuacja wydaje się opanowana, Adam nagle traci przytomność. Wówczas ratownicy odkrywają, że sam doznał ciężkiego urazu, a jego życie jest zagrożone.

Lidka źle się czuje. Koledzy przypuszczają, że jest w ciąży. Artur jednak obawia się, że dziewczyna może być ofiarą przemocy domowej. Zastanawia się, czy nie skrzywdził jej narzeczony. Podejrzenia te okazują się bezpodstawne. Doktor Góra przekonuje się, że koleżanka rzeczywiście spodziewa się dziecka. Jego ojcem nie jest jednak Robert.

W stacji pojawia się nowa pracownica Wiktoria. Od razu próbuje zaprowadzić tam nowe porządki. Ekipa doktora Góry robi wszystko, by uratować seniora, który cierpi na niewydolność serca.

Najnowsze