To dlatego Małgosia nie wróci do M jak miłość! Mocny powód Joanny Koroniewskiej robi wrażenie

i

Autor: MTL Max Film To dlatego Małgosia nie wróci do M jak miłość! Mocny powód Joanny Koroniewskiej robi wrażenie

To dlatego Małgosia nie wróci do M jak miłość! Mocny powód Joanny Koroniewskiej robi wrażenie

2022-06-17 11:42

Joanna Koroniewska nie wystąpi już w "M jak miłość", o czym mówiła w przeszłości, ale dopiero teraz aktorka wyczerpująco i dobitnie wypowiada się na temat powodu, dla którego nie wyobraża sobie ponownej pracy na planie hitu TVP2. Podobno produkcja "M jak miłość" niejednokrotnie proponowała powrót Małgosi Mostowiak, ale Joanna Koroniewska uparcie nie chce wracać do pracy przy tym serialu. Zdradza wiele szczegółów i wspomina najlepszy dzień zdjęciowy, który przydarzył jej się w związku z kręceniem scen do "M jak miłość".

Oto prawdziwy powód, dlaczego Joanna Koroniewska nie zagra Małgosi w "M jak miłość"

Joanna Koroniewska często dostaje pytania o powrót do "M jak miłość", na które wypowiadała się już w przeszłości. Aktorka nie planuje wracać na plan zdjęciowy, ale co jest tak ważnym powodem, dla którego Koroniewska nie da rady znów wcielić się w postać Małgosi? Dziennikarka Jastrzą Post zapytała aktorkę i jej najlepszy dzień na planie.

- Było mnóstwo takich dni... Ja powiem szczerze, że z rozrzewnieniem wspominam "M jak miłość", natomiast dostaję niemal codziennie pytania czy tam wrócę. Nie zamierzam wracać do "M jak miłość", to jest dla mnie zamknięty rozdział, chociaż znowu nigdy nie mów nigdy. Wydaje mi się, że na ten serial przestrzeni już nie mam - odpowiada Joanna Koroniewska i doprecyzowuje swoją wypowiedź.

- Serial "M jak miłość" jest takim serialem, że nagrywa się go w ciągu roku przez długi okres, a ja mam dziecko, które jest w szkolnym systemie. Gdybym ja pozwoliła sobie na powrót do tego serialu, musiałabym te wakacje, które trzymam dla swoich dzieciaków puścić dla serialu. Nie chcę sytuacji, w której dzieci muszą jechać na pięć obozów, byle gdzieś je umieścić, tylko chciałabym też być z nimi. Ponieważ moja praca to praca aktorki i bardzo często wstaję o piątej rano, mam serial, potem np. działamy coś na Instagramie, a potem lecę do teatru. (...) Mój system pracy jest tak ciężki i tak dużo go mam, że chce mieć po prostu wakacje z dziećmi - udziela bardzo wyczerpującej odpowiedzi aktorka.

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz wróci z Afryki do Mostowiaków w nowym sezonie! Tak go zmieni długi rejs i rozłąka z rodziną - ZDJĘCIA

Wiadomo więc, że powodem, dla którego Joanna Koroniewska nie wróci do "M jak miłość" są dzieci, z którymi chce spędzać czas. Trzeba przyznać, że praca na planie serialu faktycznie jest intensywna, bo gwiazdy "M jak miłość" często wrzucają relacje zza kulis nagrywania poszczególnych scen i czasem zaczynają pracę bardzo wcześnie rano, a kończą późno wieczorem lub w nocy. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek często pokazują jak spędzają czas na planie serialu, a ostatnio nawet pochwalili się tańcem, który podbił serca widzów. Zobacz TO TUTAJ. 

Przeczytaj: Julia Wróblewska nigdy nie wróci do M jak miłość. Ujawniono, że jest poważnie chora - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga i Piotrek wyjadą z Warszawy w nowym sezonie. Wszystko przez koszmar, który rozegra się w życiu ich bliskich
Najnowsze