M jak miłość. Cichopek i Mroczek bawią się w Stranger Things. Hitowe wideo nagrali na planie serialu - WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Cichopek i Mroczek bawią się w Stranger Things. Hitowe wideo nagrali na planie serialu - WIDEO

M jak miłość. Cichopek i Mroczek bawią się w Stranger Things. Hitowe wideo nagrali na planie serialu - WIDEO

2022-06-13 19:45

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) zaszaleli na planie "M jak miłość"! Zainspirowali się niedawną premierą "Stranger Things 4" i postanowili wykorzystać przerwę w nagrywaniu scen. Aktorzy wykorzystali scenerię domu na Deszczowej i nagrali zabawne wideo, w którym tańczą do piosenki z hitu Netflixa. Kinga i Piotrek z "M jak miłość" wymownie podpisali post, a fani oszaleli! Lawina komentarzy spłynęła pod adresem serialowych Zduńskich. Zobacz WIDEO zza kulis serialu co wymyślili Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek!

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek bawią się do muzyki ze "Stranger Things"! Ich taniec powala

Gwiazdy "M jak miłość" wzięły sobie do serca niedawną premierę serialu science-fiction "Stranger Things 4", na którą fani czekali aż trzy lata! Obecnie na całym świecie mówi się o dalszych losach grupy przyjaciół, którzy walczą z nadprzyrodzonymi zdarzeniami w mieście Hawkins. Netflix odnotowuje rekordy oglądalności serialu, a pociągająca muzyka z produkcji bardzo spodobała się Katarzynie Cichopek i Marcinowi Mroczkowi. Jedenastka, Mike, Will, Dustin, Lucas, Will i inni stali się inspiracją dla aktorów z "M jak miłość, którzy podczas przerwy na planie serialu, postanowili stworzyć oryginalny taniec! Założyli więc ciemne okulary i z poważnymi minami nagrali wygibasy do muzyki ze "Stranger Things". Dzieło podpisali "Jaki poniedziałek, taki cały tydzień ?", a jeśli to powiedzenie się sprawdzi, gwiazdy "M jak miłość" z pewnością będą w świetnych humorach do niedzieli. Fani są jednogłośni, że taniec serialowej pary wyszedł rewelacyjnie. 

- Pięknie Wam to wyszło! ?? - brzmi jeden z komentarzy pod wideo. - Super para. Czasami myślę "szkoda ,że to tylko film " - pisze kolejna osoba. 

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2022. Paweł wybaczy France, że ma dziecko z innym! Nie odejdzie od żony - ZDJĘCIA

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek ewidentnie nie nudzą się na planie "M jak miłość', chociaż także z tego samego dnia wypłynęła relacja aktorki, w dzięki której można się dowiedzieć, że Zduńscy będą mieli problem z córką Lenką (Olga Cybińska). Na Deszczowej nie zawsze jest pięknie, ładnie i przyjemnie, a Kinga w najnowszych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 zaniepokoi się o los dziecka. Tę sytuację opisywaliśmy TUTAJ. 

Ważne jednak, że mimo całego dnia spędzonego na planie "M jak miłość" gwiazdy nie tracą humoru i mają siłę na popisy taneczne. Kasia Cichopek i Marcin Mroczek uwielbiają ze sobą grać i nie ma co się dziwić, że ich wspólny taniec wyszedł rewelacyjnie. Można też wnioskować, że skoro wybrali muzykę ze "Stranger Things", oboje lubią ten serial. 4 część hitu Netflixa króluje w sieci, ale premierę będzie miała niedługo 2 część "Squit game", która również podbiła serca widzów na całym świecie. o dacie premiery i powrocie niektórych bohaterów pisaliśmy TUTAJ. 

Przeczytaj: M jak miłość. Metamorfoza Basi w nowym sezonie! Radykalnie zmieni fryzurę i zbuntuje się tak jak bezczelna Ania - ZDJĘCIA

M jak miłość. Problemy Kingi i Piotrka z córką Lenką w nowym sezonie! Tylko udają jacy będą szczęśliwi
Najnowsze