Squid Game 2 sezon na Netflix wcześniej, niż ktokolwiek się spodziewał! Wrócą ważni bohaterowie

i

Autor: Netflix Squid Game 2 sezon na Netflix wcześniej, niż ktokolwiek się spodziewał! Wrócą ważni bohaterowie

Squid Game 2 sezon na Netflix wcześniej, niż ktokolwiek się spodziewał! Wrócą ważni bohaterowie

"Squid game", wielki koreański hit Netflix-a wraca z 2 sezonem! To już pewne, a twórcy spieszą się z kontynuacją upiornej gry tak, że na nowe odcinki nie trzeba będzie wcale długo czekać! Historia o pewnej tajemniczej grze, w której stawką jest ludzkie życie z miejsca zawojowała wszystkie kontynenty. Brutalne sceny, wyraziści bohaterowie i niezwykła opowieść o istocie człowieczeństwa, wróci na pewno z 2 sezonem! Co więcej, zobaczymy ponownie ważnych bohaterów "Squid game"! Sprawdź co już wiemy o w nowym sezonie i zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

"Squid game", wielki powrót hitu Netflix-a! Kiedy oglądać nowe odcinki?

Koreański serial "Squid game" z miejsca podbił serca fanów na całym świecie. Prosta historia o tajemniczej grze, w której stawką jest ludzkie życie i wielkie pieniądze powodowała, że widzowie nie mogli oderwać się od ekranu godzinami. Brutalne gry, które za każdym razem kończyły się śmiercią większości graczy spowodowały też falę oburzenia mediów. Jednak sukces skromnego budżetowo serialu okazał się tak wielki, że nie było nawet mowy o tym, aby nie powstała kontynuacja. Dziś już wiadomo, że nowe odcinki zobaczymy znacznie szybciej, niż wstępnie zakładano!  

Przypomnijmy - "Squid game" opowiada o grupie ubogich ludzi, którzy wpadli w straszliwe kłopoty finansowe. Jedynym dla nich ratunkiem ma być udział w tajemniczej grze, która składa się ze znanych na całym świecie zabaw przedszkolaków. Jest tylko 1 haczyk - w finale każdej gry giną ludzie i to w wyjątkowo brutalnych, coraz bardziej wymyślnych okolicznościach.

"Zbliża się kolejna runda - napisał na Twiterze i Facebook twórca "Squid game", Hwang Dong-Hyuk. - Przeniesienie pierwszego sezonu 'Squid Game' na ekran zajęło 12 lat. 12 dni wystarczyło, aby 'Squid Game" stał się najpopularniejszym serialem Netfliksa. Jako scenarzysta, reżyser i producent dziękuję wam obejrzenie i pokochanie tej produkcji. Teraz: Gi-hun powróci, Fron Man powróci. Powstanie sezon drugi. Mężczyzna w czerni grający w Ddakji też może wrócić. Poznacie także chłopaka Young-hee. Dołączcie do nas na kolejną rundę".

Zobacz też: M jak miłość. Chory zakład zaważy na życiu Andrzeja w nowym sezonie. Budzyński straci nie tylko Magdę i ciężarną kochankę Julię - WIDEO

Fani "Squid game" zareagowali natychmiast na dobre wieści o powrocie serialu w 2 sezonie. Zachwyceni mroczną historią widzowie czekają wręcz z zapartym tchem!

- Yeeeeees, ta piosenka to ciary! Czekamy ?

- Już nigdy nie spojrzysz na lalki tak samo.

- Najlepsze info tego dnia ???

- O matko! To najlepsza informacja tego roku! ?

- Ja chce Ginny i Georgie! Co z nimi...

Jedyne, co nie spodobało się do końca fanim "Squid game" to przewidywana data emisji serialu na platformie Netflix. Na nowe odcinki trzeba będzie zaczekać aż do przełomu 2023 i 2024 roku. 

- Yeeeaaahey! Ale miało być wkrótce!- czas to pojęcie względne ?.

Czytaj także: M jak miłość po wakacjach 2022. Natalka wróci do Mostowiaków z dziewczyną! Po rozwodzie z Frankiem zakocha się w kobiecie

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze