M jak miłość. Problemy Kingi i Piotrka z córką Lenką w nowym sezonie! Tylko udają szczęśliwą rodzinę - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Problemy Kingi i Piotrka z córką Lenką w nowym sezonie! Tylko udają szczęśliwą rodzinę - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Problemy Kingi i Piotrka z córką Lenką w nowym sezonie! Tylko udają szczęśliwą rodzinę - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-06-13 19:56

Na planie "M jak miłość" powstają właśnie sceny, w których Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) oraz ich dzieci odgrywają szczęśliwą rodzinę. Ale to tylko pozory, bo w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 najstarsza córka Zduńskich przysporzy im sporych problemów. Kiedy Lenka (Olga Cybińska) wróciła do rodziców i rodzeństwa, brata Miśka (Aleksander Bożyk) i sióstr bliźniaczek - Emilki (Julia Kempka) i Zuzi (Marcelina Kempka), z długiego leczenia w sanatorium wydawała się inną dziewczyną. Nie tak zamkniętą w sobie, zagubioną jak kiedyś. A jednak kłopoty z Lenką znów dadzą o sobie znać. Zobacz WIDEO zza kulis "M jak miłość" jak Zduńscy udają, że są szczęśliwi, choć czekają ich trudne chwile.

Co będzie z Lenką w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022?

Lenka Zduńska z "M jak miłość" zmieniła się w końcówce poprzedniego sezonu i chodzi tylko o nową twarz córki Kingi i Piotrka. 13-letnia Olga Cybińska zastąpiła Marysię Głowacką, a scenarzyści serialu wymyślili dla Lenki wątek, który pokaże widzom zupełnie odmienioną córkę Zduńskich. Już w finałowym odcinku "M jak miłość" przed wakacjami stało się jasne, że Lenka wyrosła, wydoroślała i nie zachowuje się znacznie poważniej jak na swój wiek. Przemiana Lenki będzie jednak najlepiej widoczna w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią kiedy Zduńscy zmierzą się z kolejnymi problemami z 13-latką. 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Paweł ostatni pozna syna Franki i ojca 10-letniego Adama. Pierwsze spotkanie Zduńskich z Martą i Karolem Lewickimi - ZDJĘCIA

Zanim Lenka opuściła rodzinę i niespełna rok temu w "M Jak miłość" na wiele miesięcy wyjechała do sanatorium do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie leczyła się na powikłania po anginie, Kinga i Piotrek z trudem radzili sobie z córką. Lenka była zamknięta w sobie, izolowała się od rówieśników w szkole, miała kłopoty z nawiązywaniem przyjaźni, często była obiektem drwin "koleżanek" i żeby im zaimponować posunęła się do tego, że prześladowała jedną ze słabszych dziewczynek. Uciekła nawet z domu kiedy u Zduńskich panował małżeński kryzys, a wujek Paweł (Rafał Mroczek) za bardzo zbliżył się do jej Kingi.

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2022 będzie rozwinięciem wątku Lenki. I choć Kinga i Piotrek na planie serialu wyglądają z córką i synem Miśkiem (Aleksander Bożyk) jak idealna, szczęśliwa rodzina, to jedna z scen z kolejnych odcinków "M jak miłość", którą pokazała Katarzyna Cichopek wzbudza niepokój, Otóż Lenka zamknie się w swoim pokoju i nie dopuści do siebie nikogo z bliskich. - Ok, ale tylko mama... - powie do Kingi, gdy ta będzie próbowała dowiedzieć się co się dzieje z córką.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2022. Natalka wróci do Mostowiaków z dziewczyną! Po rozwodzie z Frankiem zakocha się w kobiecie

Zduńscy za kulisami "M jak miłość" panowali do perfekcji odgrywanie wzorcowej rodziny, która spędza czas przy wspólnych śniadaniach, korzysta z cennych chwil z dziećmi. Ale naprawdę na ekranie w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 zobaczymy zupełnie inne sceny, nie do końca tak szczęśliwe i sielankowe. Zwłaszcza kiedy Kinga wyjedzie bez Piotrka i dzieci do Grabiny, bo idealne małżeństwo się rozpadnie. Małą zapowiedź tego, co się będzie działo Kasia Cichopek dała już w swoich filmikach na Instagramie.

M jak miłość. Problemy Kingi i Piotrka z córką Lenką w nowym sezonie! Tylko udają jacy będą szczęśliwi
Najnowsze