M jak miłość, odcinek 1492: Lenka ucieknie z domu! Kryzys u Kingi i Piotrka doprowadzi do dramatu w rodzinie - WIDEO

2020-01-29 7:48 jkk
 M jak miłość, odcinek 1492: Kryzys u Kingi i Piotrka. Ich córka Lenka ucieknie z domu!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492: Kryzys u Kingi i Piotrka. Ich córka Lenka ucieknie z domu!

W 1492 odcinku "M jak miłość" u Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) nastąpi kryzys! Ich dorastająca córka, Lenka (Marysia Głowacka) ucieknie z domu.... Czy to przez podchody Pawła (Marcin Mroczek) do Kingi nastolatka nie wytrzyma i zdecyduje się na ucieczkę? W życiu Lenki pojawi się kolejny, poważny problem, którego zajęci aferą miłosną rodzice, nie zauważą? Pobicie, wezwanie do szkoły... to tylko początek kryzysu u Zduńskich w 1492 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1492 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1492 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek zostaną wezwani do szkoły Lenki. Czy nastolatka wplącze się w coś poważnego? Rodzice będą mocno zdenerwowani, bo na pewno zdają sobie sprawę, jak niewiele czasu poświęcają aktualnie dzieciom...

Konflikt Lenki z koleżankami to będzie dopiero początek kryzysu w rodzinie Zduńskich w 1492 odcinku "M jak miłość". Czego dowiedzą się w szkole córki Kinga i Piotrek?

Dyrekcja szkoły poinformuje Zduńskich w1492 odcinku "M jak miłość", że jedna z uczennic jest prześladowana. Nie jest nią Lenka, ale za to młoda Zduńska przyłączy się do grupy prześladowców dziewczynki! Lenka mocno pchnie koleżanek, aby zaimponować reszcie.

Zobacz też: M jak miłość. Joasia będzie potwornie cierpiała. Kurdej-Szatan mocno o odejściu z serialu!

I choć Kinga i Piotrek w 1492 odcinku "M jak miłość" przeżyją szok, mama nastolatki natychmiast rozkaże nie tylko przeprosiny ale zaprzyjaźnienie się z ofiarą prześladowań. I właśnie ta akcja może stać się przyczyna ucieczki Lenki z domu!

Oczywiście Lenka zbuntuje się w 1492 odcinku "M jak miłość" na takie matczyne dictum, a po jej stronie stanie tata. Piotrek postawi się Kindze, że córka ma prawo sama wybierać sobie towarzystwo! I tak rodzina Zduńskich podzieli się na dwa coraz bardziej wrogie obozy...

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1493: Olek wezwany na przesłuchanie! Ucieknie policji?

Najnowsze