M jak miłość

Teresa Lipowska zdradza, kiedy odejdzie z M jak miłość. Zaskakująca reakcja produkcji

2022-10-21 21:51

Czy Teresa Lipowska pożegna się z „M jak miłość”? Plotki o odejściu Barbary Mostowiak z uwielbianego serialu TVP, w którym jako jedna z nielicznych gra od samego początku, krążą już od dłuższego czasu, jednak teraz postanowiła odnieść się do nich sama znakomita aktorka. W najnowszym wywiadzie Lipowska postanowiła uciąć wszelkie spekulacje i zdradziła, kiedy rozstanie się z „M jak miłość”, przy czym wyraźnie zaznaczyła, że na jej decyzję miał wpływ zaskakujący krok produkcji! Koniecznie sprawdźcie, co już wiemy i co stanie się dalej z Barbarą Mostowiak!

Kiedy Teresa Lipowska odejdzie z „M jak miłość”? Aktorka przerwała milczenie!

Widzowie „M jak miłość” nie wyobrażają sobie swojego ulubionego serialu bez Teresy Lipowskiej, która wciela się w Barbarę Mostowiak już od 22 lat! Nestorka rodu Mostowiaków jest prawdziwą ikoną kultowej produkcji, wzorem idealnej babci, która od lat scala rodzinę, rozsianą po świecie i wspaniałej kobiety, niosącej szczęście i dobro nie tylko swoim najbliższym, ale i wszystkim mieszkańcom Grabiny. Mimo to ciągle nie milkną plotki o jej rzekomym odejściu z „M jak miłość”, które w ostatnim czasie mocno przybrały na sile. Aktorka postanowiła w końcu zabrać głos i uciąć wszelkie spekulacje co do swojego odejścia z serialu!

W najnowszym wywiadzie dla tygodnika Świat & Ludzie Lipowska zdradziła, co dalej będzie z jej rolą w „M jak miłość” i kiedy planuje pożegnać się z uwielbianym serialem. Wszystkich fanów uspokajamy – Barbara Mostowiak nie zniknie z ekranów!

- Często dziennikarze pytają, czy ta rola mi się nie znudziła, czy nie chcę odejść. Odejdę, kiedy serial się skończy – przyznaje aktorka.

W dalszej części rozmowy Lipowska podkreśliła, że na jej decyzję o pozostaniu w „M jak miłość” aż do końca mieli udział produkcja i ekipa serialu, którzy już od ponad 20 lat dają jej odczuć, że to ona jest prawdziwym sercem ich serialu, którego nie wyobrażają sobie bez Barbary Mostowiak! A z tego względu aktorka może liczyć na specjalne względy, dzięki czemu widzowie kochają ją jeszcze bardziej!

- W lipcu ekipa zrobiła mi wspaniałą niespodziankę. Z okazji moich 85. urodzin na plan przyjechał producent, reżyserzy, scenarzyści: z kwiatami, koszem smakołyków. Był tort i wiele pięknych życzeń. Usłyszałam, że jestem kamieniem węgielnym tego serialu, że beze mnie nie istnieje. Zrobiło mi się bardzo miło. I jako seniorka rodu mam też pewne przywileje. Mogę czasem poprawiać teksty albo dodawać coś do scenariusza po scenarzystach, bo o postaci Barbary Mostowiak wiem najwięcej – zdradza Lipowska.

Zatem wszyscy fani „M jak miłość” mogą odetchnąć z ulgą! Barbara Mostowiak nie odjedzie z ich ukochanego serialu, a wręcz przeciwnie coraz częściej będzie pojawiać się na ekranach, bo w jej życiu wiele się wydarzy! Nestorkę rodu Mostowiaków czeka przede wszystkim powrót ukochanego wnuka Mateusza (Krystian Domagała), jak również dalsza nieoceniona pomoc przy Kalince (Oliwka Kępka), jak i innych domownikach i przyjaciołach w „M jak miłość”!  

Gwiazdy M jak miłość urządziły Teresie Lipowskiej niezwykłą niespodziankę. Polały się łzy!
Najnowsze