M jak miłość

Szczere wyznanie gwiazdora M jak miłość. Bartłomiej Nowosielski musi się mierzyć z tym samym wyzwaniem, co Tadeusz – ZDJĘCIA, WIDEO

Gwiazdor "M jak miłość" po raz pierwszy złożył niezwykle szczere wyznanie. Bartłomiej Nowosielski w prywatnym życiu musi walczyć z tym samym problemem, co jego serialowy Tadeusz! Okazuje się, że Kiemlicz i grający go aktor cierpią z powodu tej samej przypadłości, a dodatku jest ona szalenie trudna do zwalczenia! Sprawdź, co mówią na ten temat gwiazdy na WIDEO z "Kulis M jak miłość" i GALERIĘ ZDJĘĆ!

Gwiazdor "M jak miłość" zmaga się z tą samą przypadłością, co jego bohater! Szczere wyznanie Nowosielskiego 

Tadeusz w "M jak miłość" to lubiany przez wszystkich bohater. Po strasznych przejściach z kobietami wygląda na to, że nareszcie znalazł miłość i założą z Jagodą szczęśliwą rodzinę. Tak będzie, o ile Kiemlicz wytrzyma "ścieżkę zdrowia", jaką przygotowała mu ukochana... Bartłomiej Nowosielski po raz pierwszy zdecydował się na szczere wyznanie, co łączy go z serialowym bohaterem!

- Tak się życie zawodowe z życiem prywatnym splątuje w jakiś sposób - wyznał Nowosielski w Kulisach M jak miłość". - Pewne działania są tożsame dla serialu i dla życia prywatnego...

- Powinienem zrzucić parę kilo - zwierzał się Tadeusz Bartkowi (Arkadiusz Smoleński) w "M jak miłość", zajadając kiełbasę. 

- Zacząłem zrzucać kilogramy. Zawsze chciałem, ale nigdy nie było takiej hiper motywacji, czasami były efekty jo-jo... To duże ciało, które mnie nosi musi się przyzwyczaić i stopniowo te kilogramy zrzucać... Jestem cały czas w procesie - podsumował swoje zmagania z nadwagą Nowosielski w "Kulisach M jak miłość".  

A ja kto wygląda z Tadeuszem w "M jak miłość"? Za sprawę otyłości ostro zabierze się Jagoda i dojdzie do dantejskich scen w serialu! Tadeusz będzie nawet kradł po nocach swoją ulubioną kiełbasę! 

- Tadeusz jest namawiany przez Jagodę. Niechętnie, ale ulega, ta miłość go niesie... - komentuje Nowosielski w "Kulisach M jak miłość". 

- Jagodzie bardzo zależy na Tadeuszu i chce zarazić go swoją "zajawką" na zdrowe odżywianie - zdradza Katarzyna Kołeczek w "Kulisach M jak miłość". 

- Doigrałeś się! Gdzie jest kiełbasa? - zaatakuje Jagoda Tadeusza w "M jak miłość". 

- Jaka kiełbasa? - Kiemlicz skłamie jak z nut. Na WIDEO widzimy sceny, w których Tadeusz zakrada się po swój smakołyk...

- Na początku Tadeusz jest bardzo sceptyczny... Jagoda nie poddaje się i stosuje różne metody, czasem kontrowersyjne. Zdaje sobie sprawę, że to nie będzie łatwy proces... - skomentowała historię zdrowego żywienia ukochanego Kołeczek w "Kulisach M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość. Wybrano nową żonę dla Marcina. Jest lepsza, niż wiecznie skwaszona Iza - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ksiądz ojcem Jagody? Kisielowa wrobi proboszcza z Lipnicy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze